50 sexuálních poloh, které musíte zkusit – 1. díl

žena a orgasmus

Žít spokojený partnerský život znamená i spokojenost v oblasti sexu. Ale i ten dokáže po čase zevšednit. Nebojte se tedy zkusit něco jiného, experimentujte. Vyzkoušejte netradiční místa či různé sexuální pomůcky. Ale pokud se necítíte na takový odvaz, zaručeně vyzkoušejte jiné sexuální polohy. Přinášíme Vám 50 sexuálních poloh, které vám zaručeně přinesou potěší.

1. Opice

Při poloze tzv. opice se váš partner lehne na záda, přitáhne nohy k tělu a mírně nadzvedne pánev. Vy si sednete opatrně na jeho stehna a zasunete si penis do vagíny a opřete se o jeho chodila. K lepší stabilitě se pak chytněte za zápěstí. Váš partner by pak vás měl nadzvedávat nohama a tím provádět průnik. Tato poloha patří mezi náročnější, leč velmi vzrušující.

2. Kočka

Do polohy kočky se dostanete z misionářské polohy, při které se opatrně překulíte na bok, aniž by došlo k vyklouznutí penisu z pochvy. Pro úspěšné udržení polohy vás partner může uchopit za zadeček a provádět pomalé průniky. Poloha je to něžná, umožňuje vám dívat se na sebe a hladit se či dávat si jemné polibky.

3. Orel

Do této polohy se opět dostanete z misionářské polohy překulením na bok. Vy pak partnera obejměte nohami do úrovně pasu a pro lepší průnik by měl váš partner nohy pokrčit. Poloha je to velmi intenzivní.

4. Čáp

Postavte se s partnerem čelem k sobě začněte se o sebe jemně otírat, je to vynikající předehra, při které stimulujete partnerův penis a zároveň i svůj klitoris. Rovněž může váš partner zkoušet okrajově pronikat do pochvy. Bohužel je tato poloha podmíněná výškovými proporcemi, kdy byste měli být oba podobného vzrůstu.

5. Kyvadlo

Do polohy kyvadla se dostanete nejlépe z polohy čápa. Partner vám zasune penis do pochvy ve stoje a poté si vás přidrží a opatrně se zkrčíte do podřepu. Partner by měl být fyzicky zdatný,  jelikož se musí zapřít o špičky a provádět opatrné průniky. Pokud ale přijdete na trik, jak to provádět, bude to pro vás zábava.

6. Poloha 69

Tuto polohu asi nemusíme představovat. Orální uspokojování patří k velmi populárním sexuálním praktikám. Při poloze 69 se uspokojujete navzájem tak, že váš partner leží na zádech a vy na něm opačně hlavou směrem k jeho nohám. Tuto polohu zvládnou i začátečníci.

7. Chaluha

Poloha chaluha patří rovněž mezi orální polohy, ale doporučuji ji spíše fyzicky zdatnějším párům. Praktikuje se totiž ve stoje. Partner si vás chytí hlavou dolů na svou hruď a vy omotáte nohy kolem jeho krku a vzájemné dráždění může začít.

8. Úhoř

Pokud vás poloha chaluhy příliš unavila, může si váš partner opatrně sednout na židli aniž by vás pouštěl a můžete pokračovat ve vzájemném uspokojování. Nicméně je tato poloha přesně jako ta předešlá omezena výhovým limitem partnerky a fyzickou zdatností partnera.

9. Mořský koník

Další variantou orálního styku, v tomto případě orálního uspokojování vás, je poloha, při které stojíte rozkročmo a váš partner před vámi klečí a uspokojuje vás jazykem. Pro zefektivnění tohoto uspokojování můžete partnerovi pomoci a roztáhnout si pysky prsty.

10. Pijavice

Ale protože muži nedělají nic pro ženu, aniž by sami nečekali nějakou odměnu. Je třeba při orálním styku myslet i na naše partnery. Při poloze pijavice nechte partnera, aby si lehl na záda a pokrčil a roztáhl nohy tak, abyste se nad něj mola zaklonit, zapřít se jednou rukou a druhou mu masírovat varlata a přitom laskat přirození. Tuto polohu můžete využít i jako milostnou předehru.

Fotografie publikována se svolením imaginerymajestic/FreeDigitalPhotos.net

 

Jana Havlíčková (10 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář