50 sexuálních poloh, které musíte zkusit – 4. díl

postelový přítel

Kvalitní sexuální život je nezbytnou součástí každého spokojeného partnerského vztahu. Pokud nefunguje sex, nemá šanci fungovat ani vztah. Pro není na škodu váš sexuální život čas od času opepřit něčím novým. Pokud se necítíte na neobvyklá místa či sexuální pomůcky, zkuste neobvyklé polohy. Přinášíme vám proto seznam poloh, které byste měli zkusit.

31. Kurtizána

Poloha kurtizány vyžaduje židli. Sedněte se ni  a opřete se o opěradlo. Roztáhněte nohy a přitáhněte si je k tělu (jako u gynekologaJ). Váš partner se poté pokrčí a nebo poklekne tak, aby do vás mohl proniknout a vy ho poté obejměte nohama okolo pasu. Intenzitou obejmutí nohou můžete koordinovat i intenzitu přirážení a rychlost.

32. Pluh

Poloha pluhu se poloze kurtizány podobá s tím rozdílem, že v tomto případě si nejprve sednete na kraj postele a poté si s roztaženými nohami k tělu lehnete. Partner si poté klekne, aby do vás mohl proniknout a vy se můžete uvolnit a poddat se mu nebo koordinovat pohyby intenzitou obejmutí nohami opět kolem pasu partnera.

33. T-čtverec

Další méně obvyklou pozicí je tzv. pozice T-čtverec. Při ní si lehnete na záda se zvednutými koleny a nohami roztaženými od sebe. Partnere si kolmo k vám lehne na bok a provede průnik. Vy poté přehodíte nohy přes něj a necháte se oddávat jeho smyslným pohybům.

34. Beranidlo

Velmi náročná pozice je beranidlo. Při ní si lehnete na záda a poté zvednete boky, jak jen je možné vysoko (jako když chcete v gymnastice provést svíčku s tím rozdílem, že v tomto případě s roztaženými nohami od sebe). Partner k vám přistoupí ve stoje a průnik může provést jak vaginálně, tak i análně.

35. Šroub

Do pozice šroubu se dostanete tak, že si lehnete na záda na kraj postele, nohy dáte k sobě a spodní část těla otočíte do boku. Stranu si můžete zvolit podle toho, která je vám pohodlnější. Muž si poté poklekne čelem k vám a může pronikat pomalu i zvyšovat tempa. Tím, že budete držet nohy u sebe, dojde k těsnějšímu spojení a většímu prožitku.

36. Překvapení

Pozice překvapení se provádí ve stoje s roztaženýma nohama, kdy se předkloníte až dolů. Partner k vám přistoupí zezadu a k rychlejším a prudším pohybům se může přidržovat vašich bokou. Je to pozice vhodná pro milovníky divokého sexu.

37. Hrazda

Tato poloha opět patří k těm náročnějším. Na kraji postele si váš partner sedne a vy se posadíte obkročmo na něj. Poté se zakloníte přes okraj postele k zemi. Po celou dobu se s partnerem budete držet za ruce, a to jak z hlediska bezpečnosti, abyste neupadla na zem, tak i z hlediska vzájemných průniků.

38. Trakař

Jak název této pozice napovídá, váš partner si vás chytí ve stylu trakaře. Lehněte si na kraj stolu na břicho s nohama ven a partner k vám poté přistoupí zezadu a chytí vás za nohy jako trakař. Poté může provádět průniky podle svého ať už krouživými pohyby či čistým dorážením.

39. Bruska

Poslední dvě pozice věnujeme análnímu sexu. Do pozici brusky se dostanete tak, že si váš partner sedne na židli a vy se něj obkročmo posadíte zády k němu. Tentokrát máte tuto pozici ve svých rukou vy a můžete si určovat, jak pohyby vám vyhovují.

40. Metr

Tato pozice se doporučuje spíše expertům. Partner si sedne na postel lehce se zakloní a zapře nohama. Vy si na něj obkročmo sednete, nakloníte se mírně na bok a jednu nohou podsunete pod nohou vašeho partnera. Po proniknutí do análního otvoru začněte pohybovat pánví do stran a zkoušet, jaká hloubka je vám nejvíce příjemná. Doporučujeme spíše pomalejší pohyby.

Fotografie publikována se svolením imaginerymajestic/FreeDigitalPhotos.net

 

Jana Havlíčková (10 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář