50 sexuálních poloh, které musíte zkusit – 5. díl

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Základem zdravého sexuálního vztahu a vztahu vůbec je chuť experimentovat a zkoušet stále něco nového. V opačném případě hrozí, že vám tento akt lásky zevšední a přestane vás bavit. Ne každý se ale cítí na to zkoušet neobvyklá místa či sexuální pomůcky. Proč to tedy nezkusit experimentováním se sexuálními polohami? Na závěr našeho seriálu o 50 zajímavých sexuálních polohách vám představujeme finálovou desítku.

41. Sloni

Do polohy „sloni“ se dostanete tak, že si lehnete s mírně roztaženýma nohama na břicho a opřete se o lokty. Váš partner si lehne na vás a bedry provádět jemné krouživé pohyby. Nejde o žádné rychlé pohyby, ale jemné stimulace pro zintenzivnění tělesného kontaktu.

42. Hadi

Další pozici vyžadující pomalejší pohyby a symbolizující dokonalou intimitu představuje poloha hadů. Váš partner si lehne na záda s mírně roztaženými nohami s prsty natočenými od sebe. Vy si na něj nejprve obkročmo sednete a poté opatrně lehnete a postupně budete dávat nohy k sobě. Partner vás poté obejme kolem pasu a bude vás moci po celou dobu hladit po těle.

43. Roztínání bambusu

Lehnete si na záda a váš partner na vás. Poté si natáhněte jednu nohu na posteli a druhou položte na rameno partnera. Díky roztaženým nohou dosáhnete hlubokého průniku a intenzivním prožitkům z celého milování. Doporučujeme během aktu střídat obě nohy, abyste se vyhnuli „zdřevěnění“ nohy.

44. Objetí stromu

Při této poloze opět ležíte na zádech a váš si před vás klekne a nadzvedne vaše nohy do úrovni jeho beder, aby do vás mohl proniknout. Vy ho poté obejmete nohama jemně okolo stehen a vaše těžiště spočívá na ramenou. Váš partner vás má ve svých rukou a může určovat jak hloubku, tak i frekvenci průniků.

45. Jízda na velbloudovi

Při této poloze pro změnu leží na zádech váš partner. Vy se na něj posadíte kolmo k němu, jako kdybyste seděla na velbloudovi (na jeho hřbetu rovněž ženy sedí pouze ze strany). Pro zlepšení rovnováhy se opřete o partnerovu nohu. Tato poloha dovoluje pouze krouživé pohyby a vrtění zadečkem, ale je rovněž velmi vzrušující.

46. Klisna

Do této polohy se dostanete tak, že si partner sedne na postel a zapře se rukama. Vy si na něj kleknete zády k němu a můžete tak sama určovat intenzitu pohybů a řídit celou polohu ze své režie.

47. Jízda na údu

Váš partner si lehne na záda a přikrčí nohy k tělu, vy se na něj posadíte do skrčené polohy tak, že nohama obejmete jeho stehna a on vám lýtka proplete kolem vašeho pasu. Partner vás přitom může jistit držením zadečku. Hloubku průniků si můžete korigovat sama.

48. Otočená poloha

Lehněte si na záda s roztaženýma nohama. Partner si lehne na vás zády k vašemu obličeji a obkročí vás nataženýma nohama. Vy poté přitáhnete nohy k sobě. Při této poloze provádějte pohyby pomalu a užívejte si společné vzrušující chvíle.

49. Žralok

Aby byl seznam sexuálních poloh kompletní, nesmíme opomenout i orální polohy. Vy si při této poloze lehnete na záda a váš partner si klekne s roztaženýma nohama nad váš obličej, aby jeho penis směřoval přímo do vašich úst. Opře se o ruce a vy se přitáhnete rukama za jeho zadek, abyste ho mohla libovolně hluboko zasouvat do úst.

50. Langusta

Vše se má oplácet, rovněž i orální sex. Muž si sedne a do záklonu se zapře židlí. Vy se postavíte nad jeho obličej s roztaženýma a mírně pokrčenýma nohama. Pro uvolnění se můžete opřít o opěradlo židle.

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Jana Havlíčková (10 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář