8 tipů na láskyplné dárečky a překvapení

překvapení

Vaše výročí klepe na dveře a ještě nemáte vymyšlený dárek? Nebo má váš miláček narozeniny? Nezoufejte, přinášíme vám pár tipů, jak si zpříjemnit večer a proměnit jej v romantický dýchánek, plný lásky a pohody.

  1. Pokud patříte mezi milovníky čaje, doporučujeme nákup čajového setu v luxusní dřevěné krabičce. Čajový dýchánek plný relaxace při plamíncích svíček promění večer v nevšední.
  2. Chtělo by to kapku alkoholu pro pikantnější večer? Zkuste set obsahující víno, dvě skleničky a vtipnou vývrtku. Hudba, smích, pohodový film a dvě skleničky vína. Málo někdy znamená více.
  3. Takový večer se neobejde bez voňavých svíček. Sada vonných svíček vám zajistí pravou romantickou atmosféru.
  4. Možná toužíte po sladkém večeru. Nabízí se možnost pro mlsné jazýčky v podobě čokoládového fondue. Můžete mlsat společně a užívat si chvíle pohody uvolněným klábosením.
  5. Co takhle relaxační koupel a malá masáž šíje? Sada obsahuje pěnu do koupele, svíčky a okvětní lístky. Lze zakoupit i zvlášť a udělat balíček plný překvapení.
  6. Pozvání na romantickou večeři, a pokud raději trávíte večer doma, zkuste nějakou dobrou a slavnostní baštu připravit. Váš miláček určitě dobrým jídlem a vínkem nepohrdne. Pokud máte zahrádku, jíst můžete obklopení zelení a vůněmi z vaší zahrádky.
  7. Překvapte miláčka relaxační masáží. Kupte třeba sadu lávových kamenů nebo lava shells (horké mušle). Stačí svíčka, masážní olej a nezapomenutelný večer máte v kapse.
  8. Možná je právě nejvyšší čas okořenit váš sexuální život? Zkuste nějakou zábavnou erotickou stolní hru nebo knihu plnou erotických her.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic Photography/ FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář