Afrodiziaka pro lepší požitek ze sexu

afrodiziaka

Afrodiziaka jsou přírodní nebo chemické látky, které povzbuzují sexuální touhy. Afrodiziaka pomáhaly navodit romantickou atmosféru a erotickou touhu už v době Antiky. Jedná se o potravní prostředky, které pečují o sexuální libido žen a mužů. Termín se zrodil z řečtiny od jména bohyně lásky, krásy a plodnosti – Afrodíté. Afrodiziaka mohou být ve formě kapek, krémů, tablet a jiných přírodních zdrojů, jako jsou bylinky a některé druhy ovoce a zeleniny, které podpoří touhu a přivede váš milostný život do nové dimenze. Afrodiziaka pomáhají ke zlepšení erekce, delší výdrži a lepší stimulaci.

Afrodiziaka seženete v každém sexshopu

Patří mezi neoddělitelnou součást každého sexshopu. Vaše intimní chvíle mohou být ještě intenzívnější. Afrodiziaka nejsou žádnou novinkou a jsou používány již od nepaměti. Některá afrodiziaka jsou skutečně více než svérázná. Nejstarší dochované afrodiziakum od starých Egypťanů pochází ze sušeného krokodýlího penisu, nebo ještěrčích ocásků či ostny mořských ježků. Na stranu druhou je možné využít afrodiziaka velmi romantická. Může se jednat například o rudé růže nebo některé druhy ovoce. Tady by pak platilo staré dobré pořekadlo, že láska prochází žaludkem.

Afrodiziakum v podobě jídla

Rajské jablko, zvané také jablko lásky, připravíte s nasekanou bazalkou. Tato pochoutka má prý vliv na ženský sexuální apetit. Mezi další pochoutku, která probouzí vášně, patří banánová dužina. Také lanýže s pepřem, odvar z kořene máty, celer, ženšenový čaj a spoustu dalších. Mezi přírodní afrodiziaka patří také Corynanthe yohimbe – česky Bujarník, je stále zelený strom a stal se nepostradatelnou součástí magických obřadů. V Jižní Americe se také hojně popíjí drcená kůra Erythroxylum casaba, která probouzí chuť k sexu nebo peruánské Lepidium Meyenii (Maca), které využívají muži při problémech s erekcí.

Obrázek: myrecipes.com

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář