Bez čeho se muži v posteli neobejdou?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Nechat si něco od někoho diktovat snášíme často velmi nelibě. V práci úkoly přijímáme, ale když máme dělat věci, které jsou naprosto nesmyslné, nebo zbytečné, obvykle skřípeme zuby a pro sebe na toho, kdo nám úkol dal, nadáváme. V osobním životě tak často dáváme najevo to, co si myslíme, protože si přeci nic nenecháme diktovat. A co teprve nechat si diktovat od muže, co přesně máte dělat v posteli? To v žádném případě nepřichází v úvahu! Jenže jsou chvilky, kdy můžete přimhouřit obě oči a partnerovi v něčem vyhovět a nechat si diktovat, co máte dělat. Za jistých okolností je to v pořádku a navíc je to hodně vzrušující a taky rajcovní. A co tedy muži v posteli často chtějí? Nic složitého to není, nebojte se.

Otevřenost novým zkušenostem

Vlastní názor na danou věc si často uděláte tehdy, když to vyzkoušíte. Nebude se vám to líbit, příště se tomu vyhnete. Muži navíc mají velmi rádi, když jsou ženy otevřeny novým zkušenostem a rády zkoušejí nové věci. Našla jste nějakou polohu, která vás zaujala, a ráda byste jí s partnerem vyzkoušela? Nebojte se to partnerovi říci! Popište mu, jakou polohu chcete vyzkoušet a co všechno přitom musíte udělat. Věřte, že muži na tohle opravdu čekají a je pro ně velmi důležité, že jste vy iniciativní a že chcete vyzkoušet něco nového.

Rádi se dívají

Muži se rádi dívají a velmi je to vzrušuje. Vybírejte proto takové pozice, při kterých se s partnerem můžete navzájem pozorovat. Nejlepší polohy jsou na koníčka, kdy jste otočená k partnerovi zády nebo taky čelem. Vyzkoušejte také sex v místnosti, kde jsou zrcadla, kdy se v zrcadle vidíte, uvidíte, že tohle dělá obrovské divy. Když máte odvahu a chuť partnera vydráždit, můžete jej usadit do křesla a nechat, aby se na vás díval, jak si to děláte sama. Na pomoc můžete vzít i vibrátor. Nedovolte mu, aby na vás jakkoliv sáhl nebo vás políbil, bude po vás neodbytně toužit a bude pološílený touhou.

Popisování situace

Nemusíte odborně a přesně popsat to, co budete s partnerem dělat krok za krokem. Stačí jen lehce nastínit a uvidíte, co to s partnerem udělá. Napište odpoledne partnerovi lehce dráždivou textovou zprávu, jak moc se těšíte na večer a co vše s partnerem uděláte. Nemusíte nutně používat slovíčka, která vám nejdou přes pusu. Ale slova jako „mokrý, tvrdý, nedočkavá či tak se mi to líbí a pokračuj“, nejsou slova nijak špatná. Nepoužívejte odborné termíny jako vagína, penis a podobně, využijte svou fantazii.

Překvapení

Muži se rádi nechávají překvapit a v sexuální oblasti to platí dvojnásob. Kupte si svůdné spodní prádlo, udělejte mu striptýz, překvapte ho erotickou masáží, romantickým víkendem pro dva a podobně. Díky tomu si zpestříte svůj milostný život, s partnerem budete trávit čas a partner se navíc vždycky bude těšit, čím ho překvapíte a co pro něj nachystáte. Přitom to nemusí být velké a drahé věci. Zapojte svou fantazii.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář