Blýskněte se před svým milencem

prádlo co svítí

Každá žena ví, jak zacloumá krásné prádlo s mužem. Ještě než si v obchodě vybereme nějaký ten vhodný kousek, už si představujeme celou tu atmosféru, a jak budeme v prádle vypadat. Mnohdy nám hlavou proběhne krátký film a vymýšlíme scénář. K tomu, abyste se blýskla před svým milencem, se nemusíte natírat fosforovými barvami. Před svým miláčkem můžete zazářit v celé své kráse ve svítícím spodním prádle.

Novinka na trhu s erotickým spodním prádlem

Na trhu se objevila novinka v podobě krásného spodního prádla, které ve tmě svítí. Pokud máte rádi novinky a experimentujete v oblasti erotiky, určitě si nezapomeňte pořídit minimálně jeden kousek do svého šuplíčku se spodním prádlem. Tohle šikovné prádélko je vhodné nejen pro svádivé divošky, ale praktické i pro stydlivé dámy. Některé ženy upřednostňují u sexuálních hrátek přítmí, ale ošizují se o možnost, že jejich krásné erotické spodní prádlo uvidí v celé jeho kráse i opačné pohlaví. Svítící prádlo naopak přítmí a tmě nahrává do karet. Možná, že máte čerstvý vztah a chcete být něčím výjimečná a možná jste už se svým partnerem několik let? A právě svítící spodní prádlo může vnést do vašeho intimního života trochu jasu. Nemyslete si však, že za bílého dne vypadá prádlo obyčejně. Jeho kouzlo je oslnivé i přesto, že se nenacházíte zrovna ve tmě. Své skutečné kouzlo však odhalí až po setmění.

Rozehrajte tajuplnou hrusvítící prádlo

Díky svítícímu spodnímu prádlu můžete svádět vašeho milého a vlnit se před ním jako lesní víla. Nesundávejte si však poslední kousky, které na vás zbyly. Lehkými a tanečními krůčky můžete zmizet do tmy, kterou nabízí třeba koupelna. Určitě ho to nenechá chladným a bude pospíchat za vámi a zůstane němý v úžasu. Popřípadě pokud již bude večer, ladným pohybem zhasněte a nepřestávejte se vlnit. Dejte mu okamžik, aby se vzpamatoval a jděte na to!

Zdroj obrázku: http://www.bitchinlifestyle.tv, http://www.elle.com

 

 

 

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář