Co se ženám honí hlavou při sexu

ženy a sex

Občas napadne určitě každého člověka otázka, co se nejspíš honí hlavou tomu druhému? Ať už je to v běžném životě nebo u sexuálních radovánek. Fantazie žen je vskutku bezbřehá. Bylo prokázáno, že ženy myslí na sex zhruba každých 20 minut. Tato frekvence se však liší s ohledem na zamilování a psychický stav. Sexuální fantazie žen jsou různorodé. Může jít o rychlovku s cizím mužem, netradiční prostředí a mnoho dalšího. Spousta žen přiznává, že nemyslí na netradiční způsoby milování pouze při masturbaci, ale i při samotném aktu s partnerem.

Bohatá fantazie žen

Většina žen má hodně bujnou fantazii. Nebude tedy překvapením, že se v jejich fantaziích často objevuje divoký sex. Opravdu se nejedná o křehkou myšlenku, přesto, že taková žena může vypadat, jako „andílek“. Ženy si velmi často představují sex s více muži najednou. Je zarážející, jak mnoho žen odsuzuje stejné sexuální fantazie u mužů, přitom ženy nejsou na tom o nic lépe. Tím to však nekončí. Znáte to staré pořekadlo: Kam čert nemůže, tam strčí ženskou. Mezi další ženské fantazie patří podle její povahy, že je buď dominantní, nebo submisivní. Zkrátka buď vám dá hezky na prdel, nebo se podřídí a vidí sebe v roli oběti. Spoutanou k posteli, jak se jí zmocňujete.

Sexuální dobrodružství s kamarádkou

Rovněž každá druhá žena měla někdy představu, že prožívá sexuální dobrodružství se svou kamarádkou. Ne jedna z nich posilněná alkoholem to i zkusila. Některé se nemusí ani posilňovat alkoholem a s nějakými zábranami si nelámou hlavu. Ženy mají prostě mírné bisexuální sklony a není se za co stydět.

Zajít se dá ve fantazii ještě dál

Některé ženy touží poznat anální styk. Mnohé z nich to považují za samozřejmé, ale ne zrovna málo žen prožívá tuto představu jen ve svých sexuálních fantaziích. Buď nemají k tomu vhodného partnera, nebo dost odvahy experimentovat.

A co peprná slůvka

Polovina žen při sexu touží slyšet a také říkat perverzní slůvka. Málokterá se však k tomu odhodlá. Opět je důležité, jak se shodují erotické fantazie obou parterů. Někteří muži si myslí, že mají doma něžnou vílu či nudnou myšku, kdyby však povolila uzdu svému jazyku, nestačili by se někteří pánové divit.

Fotografie publikována se svolením patrisyu Photography/ FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář