Estetická medicína místo lektvaru na věčnou krásu

estetická medicína

Každý člověk přibývající léta zvládá jinak a po svém. Někdo srší vtipem, elánem a přibývajícími vrásky, které k narůstajícím rokům patří, nijak neřeší. Najdou se však tací, kteří mají z toho deprese a sledují každičký kožní záhybek a rýhu. Mimo pravidelné kosmetické péče v podobě krémů, sér, gelů, peelingů a masek využívají ženy i muži pomoc estetické medicíny. Tvorba vrásek je zcela přirozená a patří k věku. Rozdíl je jen v tom, kdy se nám začnou vrásky tvořit a jak hluboké jsou. Za touto skutečností stojí řada faktorů. Od životního stylu, pitného režimu, genů, předešlé péče o pokožku, kouření, konzumace alkoholu, prostředí, nadměrné slunění, rychlý úbytek váhy a mnoho dalšího. Jak pleť postupně ochabuje, mění se i výraz v obličeji. Společně se podíváme na výdobytky moderní medicíny a některé z možnosti, které se naskytují pro ty, kteří bojují možnými i nemožnými způsoby se známkami stárnutí.

Estetická medicína a možnosti, jak bojovat proti vráskám

Injekční výplně: Mezi výhody této metody patří, že jsou velmi přesné, protože je možné zavést do kritického místa přesně požadované množství. Vyplňující látky jsou přírodní a pomáhají řešit ztrátu objemu. Po aplikaci se však mohou objevit otoky a modřinky. Nejedná se však o trvalé řešení, ale je nutné po čase aplikaci opakovat.

Použití laseru: Využívají se k ošetření ochablé pleti a zlepšení kvality tkáně. Použitím vhodně zvoleného typu laseru lze dosáhnout významného zlepšení kvality tkání, pigmentace i vzhledu pórů. Jde o poměrně nákladné ošetření a nevystačíte si pouze s jedinou návštěvou. Některá laserová ošetření mohou být i bolestivá. Už naše maminky razily heslo: parádo, trp!

Plazma terapie: Tato metoda je doslova krvavá. Tady dochází k odběru krve, ze které je vyfiltrovaná plazma. Ta se pak formou injekcí aplikuje do pleti. Jde o přírodní a poměrně mladou metodu. Nedochází k alergickým reakcím, protože se zde používá váš vlastní materiál. Cílem je aby se stimulovala tvorba kolagenu.

Fotografie publikována se svolením Ambro Photography/FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář