Hanbatá slovíčka při sexu? Musíte je umět správně použít!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Jsou lidé, kteří rádi slyší nějakou to vulgární slovíčko při sexu, dokáže je to mnohem více vzrušit, umějí si sex více užít. Jestli si však myslíte, že „do placu“ při sexu hodíte nějaké to sprosté slovo a bude klid, mýlíte se. Chce to mnohem více lepší techniku, vědět, kdy slovo použít. Jinak se z dobře míněného vulgarismu stane něco, co se nebude líbit ani jednomu z vás. Moje známá měla ráda občas nějaké to hanbaté slovíčko při sexu. Svého nového partnera chtěla překvapit a tak si koupila skvělé a sexy prádélko, připravila skvělou atmosféru a čekala. Jakmile partner přišel domů, začala jej svlékat, laškovala s ním a poté jej pobídla, aby jí to pěkně udělal. Partnerovi se to však nelíbilo, zrudnul a utekl. Už ho nikdy neviděla.

Je dobré se mít na pozoru a dříve, než něco takového vyzkoušíte, zkuste se s partnerem o tom poradit, promluvit si, zjistit, jestli se vám to líbí oběma stejně. Jakmile zjistíte co a jak, můžete se společně domluvit a vyzkoušet vše, co si jen domluvíte. Můžete zkoušet, experimentovat, ale na všem se raději domluvte. Předejdete trapným situacím a možnému útěku, jako tomu bylo u mé známé.

Komunikace, komunikace a ještě jednou komunikace

O něčem mluvit je opravdu moc důležité. Předejdete tak trapným momentům a situacím, které se mohou objevit. Jednoduše si o všem promluvte, zjistíte, jaké jsou vaše představy, jestli vás vzrušují hanbatá slůvka, jestli to máte rádi trošku drsněji, nebo naopak, taková slovíčka rádi nemáte.

Jděte na to pozvolna

Vrhnout se do něčeho po hlavě je dobré, nicméně v této oblasti zas tolik ne. Je důležité, abyste se oba cítili dobře, abyste byli v pohodě a cítili se uvolněně. Při prvním sexu zkuste používat jen lehčí slova, jednodušší, používejte krátké věty. Jakmile vám začne být něco nepříjemné, přestaňte s tím a svěřte se partnerovi. Ne každému je příjemné používat hanbatá slovíčka.

Opakování znamená intenzitu

Opakování slovíček přidává na intenzitě. Můžete proto vyzkoušet slovíčka opakovat. Například udělej mi to, no tak udělej mi to, partnera doslova rozvášní, že se bude o to víc snažit a vám to přinese potěšení. Pozor ovšem na to, abyste partnera zbytečně nedirigovali. Mnohé ženy poté sklouznou od hanbatých slovíček k přesnému popisu. Například, buď trochu víc vášnivější a podobně. To muže spíše odradí.

Vyberte si role

Rozdělit si role může také pomoci. Jasně si stanovíte, kdo je ten agresivnější z dvojice, kdo je takzvaný tyran a kdo bude ten submisivní, kdo bude ta takzvaná oběť. Nemusí to nutně být tak, že muž bude agresivnější a žena ta submisivnější. Můžete se střídat, i takový muž se rád poddá ženě a bude jí poslouchat, uvidíte, že výměna rolí, vám vaše hrátky ozvláštní.

Iniciativa a rozkazy

Ve svých hrátkách si můžete také hrát. Ten, kdo je takzvaný tyran, je ten, kdo rozkazuje, a takzvaná oběť se mu podřizuje. Například, teď tě připoutám k posteli a doufám, že nevydáš ani hlásku, jinak… (a zde přijde pauza). Rozkaz může spočívat také v pokynech, jako dělej, pohni a podobně. Vyzkoušejte to, uvidíte, že vašemu sexu to dodá nový rozměr.

Oběť má možnost volby

Oběť je ta, která dostává rozkazy a příkazy a je s ní jednáno poněkud „hrubě“. Oběť si může vybrat ze dvou postupů, jak se zachovat. Buďto bude povolná a bude dělat vše, co jí tyran přikáže a rozkáže, nebo si vybere druhou možnost a bude klást lehký odpor. Například partnerovi odmítne splnit jeho požadavky. Můžete vyzkoušet věty jako, co když to neudělám? Co mi uděláš? Nebo jednodušší, když ti to neudělám, co bude? Co se stane?

Nezkoušejte to hned při prvním sexu!

Jestliže máte nového partnera a schyluje se mezi vámi k prvnímu sexu, hanbatá slůvka a drsnější praktiky vynechejte. Partnera můžete pořádně vyděsit, může se vás leknout a jednoduše už se vám neozve. Proto hanbatá slůvka zkoušejte až po nějaké době, kdy se víc znáte a máte mezi sebou lepší vztah.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář