Jak na anální sex?

Fotografie publikována se svolením arztsamui / FreeDigitalPhotos.net

Anální sex je sexuální poloha, kterou jedni naprosto zbožňují a druzí se k ní staví velmi odmítavě, jiní by to vyzkoušet chtěli, ale bojí se. Pohledy jsou na toto téma různé, různí lidé, to vidí jinak. Bezesporu je to jedno z nejdiskutovanějších témat. Rozhodnutí o análním sexu je čistě a pouze na vás. Jestliže o análním sexu, alespoň trošku uvažujete a přemýšlíte, je určitě dobré, když si zjistíte informace. Jak to probíhá, co je u toho dobré použít a na co si dát pozor, čeho se vyvarovat. Pak už je na vás a vašem posouzení, zda anální sex je pro vás ten pravý.

Anální sex už není takové tabu
Před pár lety byl anální sex naprosté tabu. Lidé se o něm nebavili, moc se o tom nepsalo, provozovala to jen hrstka lidí. Šlo o něco nečistého, špatného. Podobně jako masturbace, tu také dlouho lidé odsuzovali a tvrdívali o ní, že je zdraví škodlivá. Anální sex je pro mnoho lidí nepříjemný, je to z toho důvodu, že anální otvor není primárně určen pro sexuální hrátky. Otvor je poměrně malý a pro někoho to může být velmi nepříjemné. Nicméně konečník má v sobě mnoho nervových zakončení, přičemž při správné stimulaci může vyvolat fyzické uspokojení. Ne každý však takovéto uspokojení považuje za příjemné.

Lubrikace je na prvním místě
Jelikož konečník není primárně určený k análním praktikám, pro správný a bezbolestný styk si musíte pomoci lubrikanty. Lubrikant je v tuto chvíli opravdu velmi důležitý, jinak vám to půjde pěkně ztuha, penis se bude zadrhávat, ženu to bude velmi bolet, bude to nepříjemné. Pokud nezvolíte lubrikaci, může to znamenat první a zároveň poslední pokus, protože si z toho žena odnese akorát pocity bolesti. Lubrikantů existuje celá řada a nyní jsou už také speciální lubrikanty, které jsou určené pro anální sex. Stačí si tak jen vybrat ten, který chcete.

Čistota je nadevše!
Říká se, že čistota je půl zdraví. V oblasti análního sexu to platí rovněž. Tady to snad ani jinak nejde! Před análním stykem je určitě dobré se vyprázdnit. Mnoho žen doporučuje takzvaný domácí klystýr. Ten samozřejmě nutný není, ale pro váš lepší pocit je to určitě lepší. K domácímu klystýru je možno používat také irigátor s hadičkou, je to velmi pečlivý přístup. Tuto pomůcku můžete koupit v lékárně a stojí zhruba dvě stě korun. Můžete použít i hadici sprchy, ale pozor na velký proud vody a také na teplotu vody. Před análním sexem je dobré se osprchovat. Vždy je lepší používat kondom.

Neměnit otvory!
U čistoty ještě chvíli zůstaneme. Co se týče análního sexu, je důležitá čistota. Proto v žádném případě neměňte otvory! Pakliže se chcete oddávat orálnímu sexu či vaginálnímu sexu, je vždy nutné použít nový kondom a není od věci dopřát si také sprchu. To vás ochrání před možnými bakteriemi, nákazami, nemocemi a jinými zdravotními komplikacemi.

Různé pomůcky jsou vítány!
Připravte se na to, že pokud zkoušíte anální sex s partnerem poprvé, nemusí to nutně ihned vyjít. Proto určitě není od věci, když si nejdříve pomalu, postupně zvyknete na menší erotické pomůcky. Existují speciální vibrátory, které jsou menší a jsou vyráběny pro stimulaci análního otvoru. Použít můžete například prst a podobně.

Postupujte pomalu
Anální svěrač automaticky cokoliv vypuzuje ven. I když použijete velmi dobrý lubrikační gel, určitý tlak cítíte. Je jen na vás, jestli jej překonáte. Postupujte velmi pomalu, milimetr po milimetru. Jakmile ucítíte bolest, je to signál k ukončení celého pokusu. Vyzkoušíte to příště. Jakmile ucítíte bolest, řekněte to partnerovi. Penis z konečníku vytahujte pomalu ven.

Psychika je důležitá
Psychická podpora je číslo jedna. Jednoduše spolu s partnerem při análním sexu komunikujte. Musíte být v pohodě, ne ve stresu. Stres a nervozita způsobují, že se celé vaše tělo napne a sevře a tím pádem se sevře i váš svěrač.

Fotografie publikována se svolením arztsamui / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář