Jak na ženský orgasmus? Přinášíme rady!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Ženský orgasmus je téma, o kterém se vedou dlouhé debaty. Jsou ženy, které orgasmu dosáhnou snadno a bez většího úsilí a jsou zase ženy, které orgasmus během života zažily dvakrát, jednou nebo dokonce ani jednou. Jsou na světě ženy, které nedosáhnou orgasmu jinak, než pouze drážděním klitorisu. Pravidelný orgasmus však není jen záležitost chvilková, má velmi příznivý vliv na vaše zdraví, ulevuje od stresu a napětí, od pocitů deprese, zlepšuje náladu a také pomáhá snižovat riziko rakoviny prsu. Vědci však zjistili, že téměř každá třetí žena má problémy s dosažením orgasmu. Způsobů, jak dosáhnout orgasmu, je dost, na každou ženu však funguje něco jiného. Jak tedy zjistit, co zabírá právě na vás? Jednoduše, budete zkoušet a zkoušet až najdete ten správný způsob. Pár způsobů jsme pro vás připravili.

Zaměřte se na klitoris

V klitorisu je mnoho nervových zakončení, tudíž je velmi citlivý. A právě proto je klitoris pro mnoho žen jedinou možností, jak dosáhnout spolehlivě orgasmu zcela jednoduše a poměrně rychle. Klitoris je opravdu moc citlivý, všechna zakončení, která jsou v penisu, jsou také v klitorisu. Jen si představte velikost penisu a velikost vašeho klitorisu. Dráždění klitorisu má mnoho způsobů a musíte najít ten správný, který vyhovuje vám. Některé ženy preferují jen lehké doteky, jiné zase jemné dráždění a některé ženy potřebují trošku přitlačit.

Bod „U“

Bod G známe všichni, o jeho existenci se neustále spekuluje. Jedni tvrdí, že zaručeně existuje, jiní zase jeho existenci popírají. Ať už tak či tak, bod G a jeho sláva je velká. Ale co takový bod U? O tom jste někdy slyšeli. Přiznám se, že já vůbec ne. Bod U je malý bod a sídlí mezi ústím močové trubice a pochvou. Na dotek je tento bod U velmi citlivý a dráždění tohoto bodu může ženě přivodit poměrně rychlý orgasmus. Můžete tento bod U dráždit buďto jemně prsty či použít k jeho dráždění jazyk. Máte tak nyní možnost s partnerem bod U na vašem těle hledat, když jej partner najde a bude stimulovat, otevřou se před vámi dveře k nové rozkoši a novým skvělým prožitkům.

Hluboký orgasmus má také kouzlo

Ne každá žena má ráda tuto techniku, pokud jí však nevyzkoušíte, nevíte. Tato technika je spojená s hlubokým průnikem penisu. Penis zde proniká až do zadní části pochvy, téměř až k děložnímu čípku. Tato přímá stimulace penisem může ženám dopřávat orgasmus, a to velice intenzivní orgasmus. Ovšem musíme také říci, že tento orgasmus je velice specifický a prožije ho necelé jedno procento žen. Většina žen tak tuto techniku odsouvá do pozadí, jelikož jim není příjemná a nepřináší jim dostatečné uspokojení.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář