Jak najít bod G a jak jej správně stimulovat?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Článků o bodu G je nesčetně mnoho. Někteří lidé jsou vyloženými odpůrci bodu G. Jsou naprosto přesvědčeni o tom, že bod G je jen a jen mýtus, který si vymysleli jiní lidé, a žena rozhodně bod G nemá. Jiní lidé jsou zase zastánci bodu G. Tvrdí, že to mýtus není a že v těle ženy rozhodně je a jeho stimulace ženě přináší naprosto skvělý a jedinečný prožitek a zážitek. Bod G je v těle někde umístěn, pokud jste prozkoumávala své tělo, určitě o tom něco víte. I když doba dost pokročila, stále se objevují tabu, a to například v ženské masturbaci nebo právě v onom zmiňovaném bodu G.

Bod G je tedy umístěn v těle ženy, každá žena jej může mít uložený na jiném místě, podobně jako tomu je u slepého střeva, které lidé mohou mít také často na jiném místě. Bod G najdete nejlépe asi tak, že budete své tělo prozkoumávat a důkladně jej zkoumat, jedině tak nejlépe poznáte, jak tělo funguje, co mu dělá dobře a co jej naopak nechává chladným, nebo se mu to vůbec nelíbí. Jak tedy najít takový bod G?

Kde jej najít?

Lidé mnohdy myslí, že bod G je jen jiné označení pro ženský klitoris. Tak to opravdu, ale opravdu není. Bod G bývá nejčastěji umístěn na přední straně pochvy, zhruba někde v první třetině. Poznat jde poměrně lehce. Bod G má totiž jinou strukturu, než stěna poševní. Jde o takový houbovitý výběžek. Když budete tento výběžek stimulovat správně a dobře, dosáhnete skvělého a bouřlivého orgasmu, který stojí za trošku hledání. Jednoduše si lehněte do postele, zajistěte si soukromí, aby vás nikdo nerušil, a dejte se do hledání bodu G. Každá žena jej má umístěný jinde, ovšem není to tak, že by bod G byl úplně někde mimo.

Jaký je orgasmus?

Ženy často dosahují orgasmu pouze a jen stimulací klitorisu. Což o to, tento orgasmus je dobrý, ale jakmile jednou zažijete orgasmus pomocí stimulací bodu G, už nikdy nebudete chtít zažít jiný orgasmus, jiný orgasmus vám pak bude připadat takový fádnější a obyčejnější. Pokud začnete se stimulací bodu G, připravte se například i na to, že budete pociťovat svalové křeče, záškuby. Projevy emocí, náklonností, smíchu nebo také slz nejsou ničím novým, každá žena prožívá orgasmus pomocí stimulaci bodu G jinak. Existuje i ženská ejakulace.

Jak ho stimulovat?

Samotná stimulace se může stát problémem. Problém je hlavně v tom, že každá žena je jiná, a to je právě problém, který straší mnoho mužů. Je to stejné, jako když se vám líbí něco jiného, než druhému člověku. Každé ženě a každému muži se v ložnici líbí něco jiného, proto i stimulace bodu G nemusí být tak jednoduchá, jak se může zdát. Každé tělo si žádá jiný postup, jinou variantu. Není přesný a správný postup a návod na to, jak stimulovat bod G. Nebuďte příliš agresivní a rychlý, spíše s partnerkou mluvte a komunikujte, zkoušejte najít bod G, nechte partnerku, aby vás navigovala a radila vám. Předtím je dobré, aby žena bod G našla nejprve sama, tak bude vědět, kde se přibližně nachází.

Pozor! Pozor!

Na vědomost se dává, že bod G nemají jen ženy, ale také muži. Bod G je často ženskou záležitostí, a proto si mnoho lidí myslí, že jej muži nemají. Není mu věnována tak velká pozornost, nemluví se o tom tak často, mnohdy se o tom nemluví a nepíše vůbec. A to je škoda, protože i muži si mohou skvěle užívat. Bod G u mužů je prostata. Je to žláza, která se nalézá pod močovým měchýřem. Má podíl na produkci ejakulátu. Nejjednodušší cesta k prostatě je přes konečník, je však jasné, že je nutné postupovat velmi, velmi opatrně. Můžete také prostatu nahmatat rukou a to tak, když se zaměříte na mužskou hrázi, která se ukrývá pod varlaty.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář