Jak utajit nevěru?

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos.net

Nevěra byla, je a bude ve vztazích asi vždycky. Lidé na nevěry pohlížejí různě, někteří jí vnímají jako koření života, bez kterého nemohou dýchat, jiní zase nevěru berou jako konec vztahu a ihned zahájí potřebné kroky. Nevěra je různá, někdo „ulítne“ jen jednou a lituje toho po většinu života, jiní zase bere nevěru jako sport, který je důležité provozovat pravidelně. Ať tak jako tak, nevěra je věc, kterou se snaží snad každý nějak utajit, ututlat. Jenže ne vždycky se to povede a často tak celý důmyslný systém, který člověk má, ztroskotá na jednom jediném detailu, na který zapomenete. Jenže jak však utajit nevěru? Jde to vůbec? Nebo to prostě lidé poznají? My přinášíme rady, jak nevěru utajit.

Důkazy? Zlikvidovat!

Všechny důkazy, které máte, je důležité včas ztopit, zlikvidovat, abyste poté nemohli být usvědčeni. Účtenky z restaurací, vstupenky z kina, dárečky a podobné věci, které můžete snadno zastrčit do kapsy, kde to partner nebo partnerka může náhodou najít, je potřeba se zbavit. Když dostanete od svého protějšku dárek, je vám líto jej vyhodit, pokud najdete neprůstřelnou výmluvu, proč máte novou věc, může vám to projít, ale obecně se radí, raději žádné dárky. Nemusí se vám to později vyplatit a pak budete litovat!

Telefon? E-mail? Vymazat!

Dnešní moderní doba paradoxně nevěru podněcuje, ale také jí pomáhá více odhalit. Doba internetu, mobilních telefonů, e-mailu, sociálních sítí je velmi zrádná. Stačí, když si partner bude chtít zavolat a najde zprávu o nevěře, najde e-mail, kde si domlouváte schůzku s milenkou či milencem nebo na sociální síti najde konverzaci, kterou by partner vidět neměl. Zprávy, hovory a e-maily mažte ihned a sociálním sítím se raději vyhněte.

Místo činu? Neutrál!

Scházet se s milencem nebo milenkou je důležité na místě, které je neutrální. Ideální je, abyste si našli nějaké místečko dál od města, kde bydlíte, protože nikdy nevíte, kdy vás někdo uvidí a hned máte postaráno o poprask. Někteří si pro své milostné hrátky vybírají také byt milence či milenky. Ani to není moc ideální, jelikož v domě může bydlet „dobrá duše“, která vás náhodou potká ve chvíli, kdy jste se zákonným partnerem, a malér je na světě.

Mlčeti zlato!

Říká se, mluviti stříbro, mlčeti zlato. No v tomto případě to platí dvojnásobně. Nikomu o svém milenci či milence neříkejte, opravdu nikomu. Ani nejlepší kamarádce, nejlepšímu kamarádovi, nikomu. Nikdy totiž nevíte, kdy vám někdo bude chtít ublížit cíleně, a vy mu tak dáte do ruky trumf. Může se také stát, že se někdo přeřekne no a to, co bylo řečeno, už zpátky vzít nejde. Jsou věci, které by si člověk měl nechat pro sebe a neříkat je nikomu a právě tohle do této kategorie rozhodně patří!!

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář