Jak vybrat do postele toho třetího?

Fotografie publikována se svolením tOzz / FreeDigitalPhotos.net

V sexu je dovoleno vše, co je oběma partnerům příjemné a co jim dělá dobře. Proto někteří partneři mohou dávat přednost klidnému milování v posteli, jiní chtějí v sexu vyzkoušet co nejvíce a zkoušejí různá místa. Hodně lidí také v hloubi své duše sní o milování ve třech, tedy do společné ložnice přizvat ještě jednoho člověka. Podobnou erotickou představu má mnoho lidí, ale ne každý řekne svému protějšku, že by chtěl vyzkoušet sex ve třech. Ti, kteří to udělají a společně se svým partnerem se shodnou na tom, že vyzkouší sex ve třech, čeká nelehký úkol. Vybrat toho třetího, který s nimi ulehne do postele, a oddají se sexuálním hrátkám. Jak takového člověka vybrat?

Mluvte, mluvte a mluvte

Jestliže s partnerem oba přemýšlíte nad sexem ve třech a shodli jste se na této myšlence, je nutné si o všem pořádně promluvit a všechno zvážit. Sex ve třech je totiž velká věc, a pokud to uděláte, nemůžete to už nikdy vzít zpátky. A často se sex ve třech nevyplácí, protože se jeden z partnerů může do toho druhého zamilovat, sex s druhým partnerem bude lepší než se současným partnerem, a tak se celý vztah, který byl velmi dobrý a spokojený, naruší. Proto je určitě velmi důležité si o všem, co se týče sexu ve třech, pořádně probrat a promyslet. Nebojte se partnerovi svěřit i s věcmi, které vás okolo tohoto tématu trápí.

Zvolit ženu či zvolit muže?

To je také důležité, budete si užívat sex ve třech se ženou navíc či s mužem navíc? Muži obecně preferují sex ve třech, kde je navíc žena. Představa toho, že by v posteli s ním byl ještě další muž navíc, a on se tak o svou partnerku s ním musel dělit, je pro mnohé z nich nepředstavitelné. Naopak dvě ženy v posteli jsou pro muže příjemné, když se spolu budou mazlit a muž se bude dívat, splní se mu tak tajný sen. I ženám je obecně příjemnější, když se budou mazlit kupříkladu s nějakou přitažlivou ženou, než s cizím mužem. Je důležité, abyste do sexu ve třech přizvali ženu, které má alespoň trošku lesbické choutky nebo jí nevadí, když se bude mazlit se ženou.

Pravidla musí být!

Postelové hrátky ve třech musí mít svá jasná pravidla. Muži zpravidla do ložnice raději přiberou někoho, koho dobře znají, lépe se tak poté o svou partnerku dělí, zato ženy raději volí někoho, koho neznají, protože si neumí představit, jak by se pak svým známým podívali do očí. Pokud se vaše představy sexu ve třech liší od představ partnera, je důležité si to vše ještě promyslet. Pokud se nedohodnete, raději tento nápad pošlete k ledu, nenechte se přemluvit k něčemu, čím si nejste jistí, nebo na co se necítíte. Trvejte na svých pravidlech, pokud se partner zeptá na to, proč chcete to či ono, v klidu mu to vysvětlete a sdělte mu své obavy.

Fotografie publikována se svolením tOzz / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář