Jaká je vaše nejoblíbenější poloha?

kamasutra

Když se vysloví „KÁMASÚTRA“, nejspíš úplně každý ví, o čem bude řeč. Kámasútra nabízí více než 60 různých způsobů milování. Kámasútra představuje to, co by vás mnohdy ani v nejdivočejší fantazii nenapadlo, a mimo jiné slibuje spoustu zábavy. No, něco na tom nejspíš bude, soudě podle názvů poloh „ postřelená laň“ a obrázků.

Kámasútra odedávna představuje umění milování, které zahrnuje sexuální polohy, nácviky k prodloužení vyvrcholení a tantrické masáže. Ve zkratce jde o starověký indický text, který pojednává o lidské sexualitě. Jeho název se dá vyložit jako poučení o rozkoši. Káma symbolizuje jméno indického boha milostné touhy a sútra představuje učení nebo učebnici. Podle starých tradic je autorem tohoto díla mnich a filosof Vátsjájana, který žil v době Guptovské říše 4 až 6 století n.l. Jen ať víte, komu vděčíte za umění milovat.

3 Vybrané polohy z kámasútry

Trampolína: Pokud jste žena a máte chuť si pořádně zaskákat, můžete zkusit tuto polohu. Potřebujete k tomu pouze hodně ohebného milence a vhodné místo. Je pouze na vás, jak moc chcete na své živé trampolíně skákat. Tato poloha vás předurčuje k tomu, že máte nad svou „trampolínou“ veškerou moc. Muži je povoleno pouze spolupracovat a vycházet vám v ústrety. Jedná se o polohu, která nabízí prostor k vybití energie.

Postřelená laň: Hodně záleží na síle partnerových paží a měli byste být oba naladěni na stejnou vlnu. Tato poloha vyžaduje pro změnu vaši pružnost, protože poloha patří k těm složitějším. Ono už název sám vypovídá, že poloha bude vhodnější pro „laňky“. Vyžaduje pravidelný trénink, což by se nejspíš mohlo líbit vašemu protějšku. Rozhodně se doporučuje prozkoumat nejen obrázky, ale i video návod.

Čekající kobyla: Po pravdě řečeno, název není zrovna moc lichotivý, ale poloha slibuje luxusní zážitky. Pokud milujete pronikání zezadu, tuto polohu si nejspíš zamilujete. Partnerův penis proniká během této polohy trochu jinak – je více natočen a stimuluje velmi citlivá místa poševní stěny. No a samozřejmě k tomu patří i pleskání kobylky po zadku.

Zdroj obrázku: http://www.akisswithcyanide.blogspot.com

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář