Jaká jsou negativa vztahu ženy se ženou?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Vztahy nejsou jenom pozitivní nebo negativní, nikdo není dokonalý, takže je jasné, že občas vzniknou třecí plochy a problémy, které je potřeba řešit. Jsou určité drobnosti, které vám na partnerovi vadí, otázka je, do jaké míry jste schopná s těmito drobnostmi, které vám vadí, žít. V předešlém článku jsme se zabývali klady, které přináší vztah ženy se ženou, nyní se podíváme na tu odvrácenější stránku, budeme se zabývat negativy, které se objevují ve vztahu ženy se ženou. Jsou opravdu lesbické vztahy ty, které přinášejí pozitiva? To můžete posoudit v našem článku.

Kdo je kdo?

Vztah dvou žen nabízí určitou otázku, tedy kdo je v partnerství kdo? Kdo hraje onu „roli“ muže, živitele rodiny, zajišťovatele financí, kdo dělá doma drobné manuální práce, kdo opravuje drobné nehody a kdo se stará o chod domácnosti, chodí nakupovat, vaří a podobně. Samozřejmě je možné, že se můžete společně na všem domluvit, nicméně jsou páry, které si tyto pozice chtějí přivlastnit, chtějí do vztahu vnést jasno a mají často tendenci hrát vzájemné hry typu kdo je kdo ve vztahu a jaké jsou ve vztahu funkce.

Vztahovačnost

Ženy mají občas pocit, že všechno ,co okolí udělá nebo řekne, je myšleno na ně. Vztahovačnost není dobrá vlastnost a ženy obecně vztahovačné jsou. A když spolu žijí dvě ženy, které jsou vztahovačné, o hádky a problémy není nouze. Stačí jedna neopatrná věta, jedno špatné slovo, přesolené jídlo, poznámka o tom, že poslední dobou jsou protějšku těsnější džíny a je o zábavu postaráno.

Žárlivost

Obecněji jsou žárlivější ve vztahu ženy, ty totiž žárlí i ve chvíli, kdy se partner podívá na někoho jiného. Ihned za tím vidí něco víc a slečnu hodnotí jako „tu hezčí než já“ a tím pádem mají „pádný důvod“ k žárlení. Žárlivost a neúměrná žárlivost často udělá velkou paseku a i stabilní vztah může skončit. No, a když jsou ve vztahu dvě ženy, které žárlí a žárlí, to je dvojitá porce žárlivosti v jednom vztahu.

Hádky o koupelnu

V koupelně ženy tráví docela dost času. Taková dlouhá koupel, která uvolní napětí, dlouhá sprcha zregeneruje tělo. Když si k tomu žena musí vytvořit na hlavě účes, namalovat se a podobně, v koupelně se zdrží žena docela dlouho. A když v jednom domě žijí ženy dvě, znamená to dvakrát tak víc času. Navíc, boje o koupelnu budete svádět denně, protože často chodíte někam společně, do práce také vstáváte společně, a tak se koupelna stává rizikovým místem.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář