Jaká jsou pozitiva vztahu ženy se ženou?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Zabývat se vztahem ženy se ženou mě napadlo při jedné diskuzi s mou kamarádkou. Vylévala si mi srdíčko, že se rozešla s přítelem, který jí podváděl. Ona mu přitom doslova podstrojovala, starala se o něho, poskytla mu bydlení u sebe doma. A on jí provedl tohle, mezi vzlyky a pravděpodobně i ve vzteku pronesla, že je lepší být bez chlapa a žít s ženskou, která druhou ženskou chápe, že se těm lesbičkám nediví. Prohlášení mě zaujalo a tak jsem začala pátrat, jaký tedy vztah ženy se ženou, jestli je opravdu tak moc skvělý, jak si heterosexuální ženy myslí. V tomto článku se zaměříme na pozitiva vztahu se ženou.

Chápe vaše pocity

Když pláčete u romantického filmu, muži často jen zvedají oči v sloup a neopomenou si z vás dělat legraci, když máte špatný den a něco vás dorazí, rozpláčete se, reagujete emotivně na určité věci v lidském životě, to jsme prostě my ženy. Naše tělo funguje v určitých cyklech a pocity se často mění. Někdy prostě jsme smutné a není k tomu žádný závažný důvod. Žena, která tím také prochází, druhou ženu chápe, nebude si z vás dělat legraci, nebude vás popichovat, spíše se bude snažit pomoci, popřípadě vás nechá, abyste se vypořádala se svými pocity sama, pokud si to přejete.

Umí naslouchat

Špatný den v práci, problémy v práci, problémy s kamarádkami, to všechno my ženy potřebujeme probrat, postěžovat si. A právě partner je ten, se kterým chceme všechno sdílet, povídat si, dozvědět se o něm mnoho věcí, probírat budoucnost a nové a nové zážitky, které jsou před vámi. Muži obecně neradi mluví a taky neradi naslouchají. Vždyť od toho jsou tu přece kamarádky, které vás vyslechnou, tak proč si musíte povídat s ním? Vztah se ženou zaručuje, že vás neodmítne a umí vám naslouchat, bude si s vámi povídat.

Nenechává po sobě nepořádek

Vousy v umyvadle, ponožky po celém bytě, takové stopy zanechávají po sobě muži a jak říká s oblibou moje kamarádka, ví přesně, jak její partner postupoval po domě, podle jeho oblečení, které se válí po celém domě. Žena má v sobě vrozený určitý pořádek, který se snaží dodržovat. Proto je jasné, že po ženě nezůstávají v bytě „důkazy“. Život se ženou vás tak nadobro zbavuje oblečení po celém bytě, neumytém nádobí a podobně.

Podělíte se o domácí práce

Partner obvykle mytí nádobí, vysávání, praní, věšení prádla a další práce považuje za práce ženské, vždyť on vás taky neprosí o pomoc, když něco spravuje. Jenže uklízí se pravidelně a opravit je něco potřeba jednou za měsíc. Ženy se umí skvěle domluvit a práce v domácnosti si rozdělit tak, že každá dělá něco, tím pádem nejste unavené, nevrlé a strhané, jako když všechno děláte sama.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář