Jaké chyby ženy dělají v posteli a muži je nesnáší?

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Sexuální život je ve vztahu dosti důležitý, i když mu mnozí lidé nepřikládají tak velkou váhu. Ze začátku vztahu je sexuální život krásný a skvělý. Objevujete svá těla navzájem, jste zamilovaní, takže je vše krásné a růžové. V tu chvíli jste na světě jen vy a váš partner. I přesto ženy dělají mnoho chyb. Ze začátku to partnerovi může přijít roztomilé a milé, ale později už mu to začne vadit nebo přímo nesnášet. Podle partnerů se například úplně nesmyslně ženy stydí za své tělo, jsou velmi necitlivé k mužskému penisu, nebo striktně vyžadují, aby při milování byla jen a jen tma.

Ženy mají mnohdy pocit, že muži chtějí ženy dokonalé, krásné, které mají ideálně míry 90-60-90 a jsou prototypem krásy. Ne všichni muži takoví opravdu jsou, a když si vás nějaký muž vybere, vidí vás takovou, jaká ve skutečnosti jste. Muži si obvykle nevšímají pomerančové kůže, povadlého zadečku nebo toho, že když si lehnete, jdou vám vidět špeky. Muž tohle opravdu nevidí, vidí před sebou osobu, kterou miluje. Chyb, které ženy v posteli dělají, je mnoho, my jsme se zaměřili na pár těch nejčastějších.

Chceme tmu

Máme pocit, že se za své tělo musíme stydět, protože naše tělo není dokonalé. Vidíme modelky, herečky a zpěvačky na titulních stránkách časopisu a bledneme závistí. Takové tělo mít nikdy nebudeme. Máme pár kilo navíc, celulitida s námi již nějaký ten pátek žije, máme povislé paže, povislý zadek, prsa nám taky nedrží tak pevně jako ostatním. Proto žádáme, aby při sexu bylo světlo zhasnuto, aby byla úplná tma. V ní totiž nejde vidět to, za co se my stydíme. Muži vás při sexu však chtějí vidět, chtějí se vám dívat do očí, chtějí vidět vaše tělo. Nedívají se na nedostatky. Proto se zbavte návyku na tmu a vyzkoušejte rozsvítit. Uvidíte, že vaše milování dostane nový rozměr.

Odmítáte orální sex

Ženy obecně mají z orálního sexu hrůzu. Ta představa strkat si něco do pusy je přímo děsí a nelíbí se jim. Navíc v tom nejste moc zběhlá, pořádně to možná neumíte. Mnohé ženy dokonce odmítají orální sex, přijde jim hnusný a odporný a přitom jej nikdy ani nevyzkoušely. Partner však po orálním sexu touží a chce jej. Ženy mají strach, že nemají a neznají ten správný grif a správnou techniku. Bojíte se, že partnerovi ublížíte, že mu to nebude příjemné a podobně. Je důležité, abyste o svých pocitech s partnerem mluvili. Žádný učený z nebe nespadl a i orální sex chce cvik a trénink. S partnerem se domluvte a orální sex vyzkoušejte. Uvidíte, že to není nic světoborného, a že jste se obávala zbytečně.

Stydíte se

Ženy se obecně stydí za mnoho věcí. Za své tělo, za své nezkušenosti a tak dál. Stydí se také zkoušet nové a nové věci, nové polohy, nové místa a jsou raději konzervativní. Opakují stále stejnou polohu, stále ve stejném pokoji, stále v posteli a nikdy nevybočíte ze svého stereotypu. Když přijde partner, který vás požádá o novou sexuální praktiku, o nové místo k sexu, vy se jen hrozíte a ihned odmítáte, protože se stydíte, nevíte, jestli se vám to bude líbit. Když to nezkusíte, nevíte, jaké to doopravdy bude. Přestaňte se stydět, vyzkoušejte to a samy uvidíte.

Často mluvíte o svém ex příteli

Asi každý z partnerů ví, že v životě toho druhého už byl nějaký ten partner, to je jasné. Občas se o něm zmínit není špatné, ale raději spíše výjimečně. Ženy však mají tendenci srovnávat a poměřovat. A tak se jednoduše nevyhnou neustálým porovnáváním a hovorům o svém ex. Muži tak neustále poslouchají, jak byl jejich ex hrubý, jak jim jejich ex nenosil žádné květiny, jak jejich ex na výročí připravil úchvatnou večeři a tak dále. Jak by se líbilo vám, kdyby partner neustále hovořil jen o své partnerce? Jak byla báječná, skvělá a co vše uměla? Nikomu to není příjemné, proto se hovorům o ex partnerech raději vyhněte.

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář