Jaké polohy zvolit při „rychlovce“?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Sex je součástí našeho běžného života. Muži obecně jsou spíše vyznavači oněch rychlovek, ženy zase, podle obecného názoru, mají raději spíše dlouhé milování, kterému předchází předehra a mazlení. Obecné názory se však mění, muži si občas také rádi dopřejí dlouhé milování s předehrou a ženy naopak, ač si to muži nemyslí, občas přivítají rychlovku. Ona rychlovka je bez zbytečných průtahu, bez předehry, bez lubrikantů, složitých příprav, výběru místa a podobně. Je často velmi spontánní, což jí činí ještě více rajcovnější a vášnivější. Vydáte ze sebe během pár minut naprosté maximum, všechnu svou energii. Při rychlovce však nejsou vhodné všechny polohy, které jsou při běžném sexu. Jaké polohy při rychlovce zvolit?

Poloha zezadu

Poloha zezadu je pro rychlovku jako dělaná. Partneři jsou k sobě otočeni zády, což jim dodává mnohem více dravosti a rajcovnosti. Partner na vás tak prakticky může dostat chuť kdykoliv. Ohne vás přes bok gauče a pěkně si to spolu užijete. Jestliže máte momentálně chuť užít si trošku drsnější sex, může vás partner párkrát během sexu zatahat jemně za vlasy, což ještě víc umocní to vzrušení.

Vyskočte si na partnera

Jste s partnerem k sobě otočeni tváří v tvář, partner vás uchopí za boky, popřípadě za zadek a vy si na něj vyskočíte. Pro svou lepší stabilitu nohy omotejte o partnerův zadek. Aby měl partner lepší stabilitu a nehrozilo, že vás pustí, nebo společně spadnete, se vašimi zády opřete o nějakou stabilní podložku jako například zeď, dveře a podobně. Tato poloha vyžaduje muže, který má dobrou fyzičku a nějaké ty svaly. Sami uvidíte, že vám tento sex přinese tolik očekávaný orgasmus, a to během pár chvil.

Nohy nahoru!

Základ této polohy je podobný jako u misionářské polohy. Žena si lehne za záda, rozdíl je v tom, že nohy nepokládá na podložku, ale nechává je ve vzduchu. Partner se k vám přidá a nohy si můžete opřít o partnera a partner se zase opírá o vás. Důležité je, abyste měli pod sebou stabilní a rovnoměrnou podložku. Pánev trošku zvedněte, aby se k vám partner mnohem lépe dostal, a budete mít tak větší možnost rozkoše.

Nohy křížem

Poloha je podobná té předchozí. Lehněte si na záda, na rovnoměrnou podložku, nohy dejte nahoru a pokrčte je v kolenou, překřižte je a nechejte svého partnera, aby do vás proniknul. Kolena tlačte víc a víc k sobě, k bradě a chodidla zapřete o partnerův hrudník. Partnerův penis je zcela přesně namířen na ženin bod G, a tak je jen otázkou chvíle, kdy dosáhnete orgasmu. Poloha je tentokrát zaměřena na fyzičku žen, ale také mužů, kteří často překonávají odpor chodidel, kterými je partnerka o partnera opřená.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář