Jaké potraviny zvýší chuť na sex?

Fotografie publikována se svolením Supertrooper / FreeDigitalPhotos.net

Láska prochází žaludkem, to je známá pravda. Moje babička vždycky s chutí doplnila, hladový manžel, nevrlý manžel. Když jsem byla malá, dávala mi rady do života a jedna z nich byla, že se musím naučit dobře vařit, protože když je manžel pořádně najedený, bude spokojený a tím pádem mi neuteče za jinou. Je pravdou, že mi to babička říkala před dvaceti lety a doba se asi změnila, ale to, že láska prochází žaludkem, bude asi do určité míry pravdivé. Přeci jen, je velmi sexy, když vám váš partner uvaří dobrou večeři, kterou poté spolu sníte.

Existuje jídlo, které vám chuť na sex potlačí, když se najíte třeba smaženého jídla, které je těžké, bude se vám po něm chtít spíše spát, než abyste měli chuť na sex. Jsou však také jídla, díky kterým se nebudete cítit tak moc najedení, budete mít chuť na sex a navíc, tyto jídla jsou afrodiziaka, což znamená, že se vám po nich zvýší chuť na sex. Nemusíte tak polykat tabletku, postačí dobré jídlo.

Chilli papričky

Chilli papričky v sobě mají látku kapsaicin, což je látka, která způsobuje pálivou chuť chilli papriček. Díky této látce chilli papričky získaly tolik na popularitě a díky této látce hrají prim v potravinách, které zvyšují chuť na sex. Látka v těle rozproudí krev, zvýší srdeční tep, rozšiřuje cévy a do těla dostává hormony štěstí, tedy endorfiny. A právě tyto efekty pomáhají při stimulaci chutě na sex. Vyzkoušejte mnoho receptů s chilli papričkami, dát je můžete jak do hlavního jídla, tak i do dezertu. Dnes jsou velmi oblíbené horké čokolády s příchutí chilli papriček.

Celer

Celer je také znám jako afrodiziakum. Kromě toho však blahodárně působí na lidské tělo, takže nejenže vás bude stimulovat a podpoří chuť na sex, ale také pomůže tělu. Celer obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, které ovlivňují tělo, a hlavně také podporuje a posiluje imunitní systém. Celer můžete přidat téměř do všeho, do polévky, k masu. Výborné jsou například také celerové šťávy, celerové pomazánky nebo celerové saláty.

Oříšky

Vlašské ořechy, mandle, to jsou ty pravé ořechy, které mlsejte u televize. Nejenže neobsahují žádné špatné tuky, ale pomohou vám také vzbudit a zvýšit svou sexuální touhu. Tyto ořechy totiž v sobě mají aminokyselinu arginin, také velmi pozitivně ovlivňuje mužskou erekci. Tato látka má přezdívku přírodní viagra, a tak je určitě lepší si dát hrst ořechů, než jednu zázračnou modrou pilulku, která je nadopovaná chemií. Oříšky můžete uzobávat u televize, udělat si sladký dezert z ořechů nebo ořechy jednoduše namočit do medu.

Zázvor

Zázvor a jeho účinky jsou velmi skvělé. Pomůže při nachlazení, stimuluje váš krevní oběh, je to přírodní antibiotikum, a tak v těle pomáhá zabraňovat virům a látkám, které tělu škodí. Podle nejnovější studie je však zázvor účinný pro zvýšení sexuální chuti. Díky zázvoru se zvyšuje hladina mužského hormonu, tedy testosteronu v krvi. Zázvor přidávejte do polévky, do hlavního chodu či si udělejte zázvorový čaj.

Rajčata

Rajčata jsou velkým přínosem pro lidské tělo. Obsahují různé antioxidanty a látky, které podporují tělo a pomáhají také proti rakovině. Navíc zelenina je vhodná pro tělo, pro ty, kteří trpí zácpou. Rajčata obsahují látku lycopen. Tato látka velmi, opravdu velmi, pomáhá mužské prostatě. Rajčata přidejte do čehokoliv. Udělejte si z nich salát, přidejte je do masové směsi, udělejte si rajskou polévku, či si je dejte jen tak jako oblohu k jídlu. Nezapomeňte však vytáhnout „bubáka“, jelikož ten není dobrý a ani zdravý.

Bazalka

Čerstvá bazalka je prospěšná pro zdraví, ale také, a to ví jen málokdo, povzbuzuje naše touhy k sexu. Bazalkou proto není vůbec nutné nijak šetřit. Ostatně v Itálii je velmi rozšířená a Italové jsou známí svou chutí k sexu a svou výkonností. Jednoduše dávají bazalku do všeho. Děláte si salát? Přidejte bazalku. Vaříte těstoviny? Bazalka si i zde najde své místo!

Fotografie publikována se svolením Supertrooper / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář