Jaké věci by neměly ve vaší ložnici chybět?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Na začátku každého vztahu je sex velmi žhavý, vášnivý a spontánní. Často stačí jen přítomnost vašeho partnera a vy nemyslíte na nikoho a na nic, jen a pouze na partnera a jeho nádherné tělo a na tu rozkoš, kterou vám přináší. Když vztah přeroste v něco vážnějšího, můžete si být jistí, že se na partnera můžete spolehnout, podrží vás ve chvílích, kdy je to potřeba, bude naslouchat, navzájem se budete doplňovat a budete sehraní. Během let to však v sexu už není to, co to bývávalo. Partner ví, co vás spolehlivě uspokojí, a tak se sex smrskne na pár minut o víkendu, kdy je trošku víc času. Začali jste se s partnerem v posteli nudit? Rádi byste opět zažili ten žár a vášeň? Čas od času na partnera vytáhněte nějaké to překvapení, které budete mít uloženo v erotické skříňce.

Vibrátor

Švédská trojka se vám příčí? Přesto byste rádi svůj sexuální život zpestřili něčím novým a výjimečným? Co takhle si k milování přizvat někoho třetího, a to tedy vibrátor? Ten vás spolehlivě uspokojí a dosáhnete obměny v sexu. Zároveň se vyhnete doslovnému sexu ve třech, kdy nebudete do vaší ložnice zvát nikoho třetího. S vibrátorem si můžete užít skvělé chvíle, buďto sama, kdy si korigujete, jak moc hluboko vibrátor zasunete, s jakou intenzitou a v jaké rychlosti. Dále tak můžete vibrátor dát do ruky partnerovi, který bude mít ve své moci váš orgasmus a vaše potěšení.

Erotické a svůdné spodní prádlo

Svůdné prádlo by měla mít ve skříni snad každá žena. Cítit se hezky a svůdně je určitě dobré a ženám to opravdu zvedne sebevědomí. Malý striptýz večer pro partnera, udělá velké divy. Existuje mnoho druhů erotického prádla, které koupíte v sexshopu. Takové erotické prádlo je speciální. Mají třeba speciální otvor pro anální sex nebo jsou bez rozkroku. Díky tomu si tak s partnerem můžete užít sexu, kdy nemusíte sundávat všechen oděv. Váš sex dostane tak pun „zakázaného ovoce“, kdy lemy na daném erotickém prádle vás mohou příjemně stimulovat na určitých bodech.

Pomůcky

Někdo si v posteli potrpí na pouta, bičík, jiný zase na erekční kroužek, masky či šátky. Ať už se vám v sexu líbí cokoliv, určitě byste doma měli mít nějaké pomůcky, kterými si spolu s partnerem zpestříte svůj sexuální život. Chcete být zcela v moci svého partnera? K tomu poslouží pouta nebo šátek, kdy vás partner spoutá a budete mu zcela podrobena, můžete si také role vyměnit a partner bude ten, který se podřídí. Je to jenom na vás, fantazii se meze nekladou.

Pomůcky k análnímu potěšení

Stále existuje mnoho lidí, kteří anální sex obhajují a také mnoho lidí, kteří análním sexem pohrdají. Anální potěšení může být různé, nemusíte přímo přistupovat k análnímu sexu, pokud se vám to příčí a vadí vám to. Můžete mít pár pomůcek, které umí navodit anální potěšení. Nechte partnera, aby vám opatrně dráždil anální otvor, aniž byste dospěli k análnímu styku. Bude v sedmém nebi a naprosto jej to uchvátí.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář