Jaké věci nejsou v posteli vůbec sexy? Prozradíme vám to!

Pro mnohé z vás je postel svaté místo. Ono se není čemu divit! Vzhledem k tomu, jaké věci se v ní odehrávají, byste ji měli vyznávat jako sexuální svatyni. Přesto je ale drtivá většina lidí nespokojená se svým sexuálním životem. A co je na tom nejsmutnější? Že si spousta z nich neuvědomuje, že si za tento nezávidění hodný stav můžou vlastně sami a že se na něm přímo podílí. Zajímá vás jak a čím? V mezilidských vztazích existuje celá řada tzv. „hluchých míst“, jinak řečeno věcí, které by se daly považovat za účinné zabijáky lásky a vášně. V dnešním článku vám prozradíme celý seznam toho, co by se v posteli, před sexem, ale i během něj či po něm rozhodně dělat nemělo. Jste si jistí, že snesete pravdu…?

 • Oblečení

  Po několika letech vztahu je pravděpodobné, že vyměníte sexy košilky a přitažlivé boxerky za těžkotonážní pyžama, jež mají do vzrušivé hladiny opravdu hodně daleko. Nahota je přeci mnohem lepší! Většinu dne trávíte oblečení a trocha odhalené kůže může vnést do vašeho sexuálního života příjemnou změnu…

 • Tichý akt

  Držíte při sexu pusu jako ryba? Pak se nedivte, že váš milostný život upadá! Je dokázáno, že je mnohem lepší při tomto aktu vydávat alespoň nějaké zvuky, než si hrát na tichou poštu. Zkuste se trochu projevit!

 • Dech jako od bernardýna!

  Milé dámy – sex není porod! Tady nemusíte zběsile vyfukovat jako parní lokomotiva a doslova lapat po dechu. Vůbec to nepůsobí sexy, spíše jako byste každou chvilku měly zkolabovat!

 • Až přílišná sebekontrola…

  Máte sklony se při sexu neustále hlídat, zda vás někdo neslyší, nevidí, nenařknul nebo neokoukal? A po tom všem se ještě divíte, že máte se sexem utrum? Tohle rozhodně není sexy, nechte toho! Specialisté se shodují, že především muži potřebují ke svému životu spontánní sex…a k tomu sebekontrola fakt nepatří!

 • Sex poslepu

  Milujete se se zavřenýma očima? Pak je koukejte honem rychle otevřít! Nebo vás snad láká sex na slepce? Milujete se i očima, díky kterým celý akt ještě více vnímáte. Takže otevřít…!

 • Jízda na červenou

  Ačkoli vám většina sexuologů řekne, že sex během menstruace rozhodně není nijak škodlivý, a proto vám v něm nic nebrání, ještě to neznamená, že budou červené fleky různě po vašem těle působit sexy… Žádný muž nebude nadšen, objeví-li červené fleky na svých stehnech!

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic Photography/FreeDitigalPhotos. net

Nikol Bláhová (14 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář