Jste single? 5 důvodů, proč byste to měli brát jako výhodu!

5 důvodů, proč být single

Láska je věc, po které touží každý. Stejně tak partnerství, děti, společné soužití – to všechno je bráno a především prezentováno jako něco, co chceme úplně všichni. Zároveň s tímto výrokem se pojí i další: „Jakmile tohle všechno v určitém věku nemáte, musíte být zákonitě nešťastní, se svým životem nespokojení a neustále mrzutí“. Ovšem mezi všemi zamilovanými lidmi se najde celá řada těch, kteří nedají dopustit na samotářský život. Být single totiž může být docela bezva. Řekněte si upřímně: „Co je podle vás lepší?“ Stálý partner, společný život, pěkné bydlení a k tomu jedno, leckdy i více dětí, nebo život na vlastní pěst? V dnešním článku vám přinášíme hned důvodů, které jednoznačně hlasují pro samotu. Jste připraveni slyšet pravdu?

 1. Vařit nebo nevařit, aneb co sis navařil, to si sněz!

  Single život vám dává na výběr. Chce se vám vařit? Dobře, tak jen do toho, nic vám nebrání! Nebo se chcete vaření vyhnout, nechce se vám dělat vůbec nic a maximálně si namažete pár dní starý rohlík a máte vystaráno? Ať tak či onak, můžete se rozhodnout sami za sebe – nikdo vás do ničeho nenutí!

 2. Kam chcete a na jak dlouho chcete!

  Každý jistě znáte situaci, kdy vám kamarád/kamarádka zavolá, že zrovna na dnešní večer sehnal/a lístky do kina, divadla či na koncert. Pokud jste single, můžete se z minuty na minutu sebrat a klidně vyrazit! Nikoho se nemusíte ptát „můžu/nemůžu?“ nebo „bude ti to vadit/nebude ti to vadit?“ zkrátka prostě půjdete a tečka!

 3. Jste pány vašeho království!

  Bydlet sám přináší hned několik výhod: Ve vaší posteli můžete spát na straně, která je vám pohodlnější, na gauči v obýváku máte své vysezené místo, které vám při oblíbeném seriálu nikdo nezasedne, vlasy v umyvadle jsou jen vaše, stejně tak poházené špinavé prádlo. Tak to prostě je, nezní to výhodně?

 4. S nikým se nedělíte o peníze!

  Převážně ženy milují nakupování. Představte si situaci, kdy ve výloze spatříte dokonalou kabelku, kabát či šaty, které ale stojí nekřesťanské peníze. Kdo je single, upaluje do obchodu a za pár minut si vítězoslavně vybraný kousek odnáší i za cenu, že celý příští měsíc bude na suchém chlebu. Teď si ale upřímně odpovězte, jak by se vaše drahá polovička tvářila na celý měsíc strávený na suchém rohlíku?

 5. Sex? Jedině tehdy, když vy zrovna máte chuť!

  Sex k životu neodmyslitelně patří. Žijete-li sami, rozhodujete o tom, kdy sex mít budete a kdy zase ne. Zatímco v partnerském životě se občas musíte vymluvit na bolesti hlavy, ženy naopak na své dny, když jste single, buďto si dávku sexu nějak zařídíte (například s kamarádem s „výhodami“) nebo si zkrátka necháte zajít chuť.

Fotografie publikována se svolením Tiverylucky Photography/FreeDigitalPhotos.net

Nikol Bláhová (14 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář