Kde se inspirovat pro změnu šatníku

změna šatníku

Hromadí se vám ve skříni kupa věcí, které už nikdy pravděpodobně nevezmete na sebe? Pokud jste se rozhodli změnit od základu svůj šatník nebo ho jen obohatit o nové kousky a hledáte inspiraci, pak je tento článek určen právě vám. Přinášíme vám pár tipů, kde všude můžete inspiraci hledat.

Ulice

Jestliže nesedíme většinu dne doma, můžeme na ulici vidět spoustou zajímavých kombinací. Na lidech, kteří procházejí kolem nás, můžeme zaznamenat ledacos. Od zajímavé kabelky až k pásku na kalhotách. To, že uvidíme vše naživo, nám pomůže snadněji rozeznat různé nedokonalosti. Třeba nevhodný materiál nebo příliš hodně doplňků. Máme tak možnost lépe zachytit detaily.

Blogerky

Blogerek, které na svých webech prezentují módní outfity, je v současnosti velké množství. Liší se od sebe jednak stylem a také věkem. Když najdete blog, kde bude autorka přibližně vašeho věku i postavy a nebude příliš odlišná, je šance, že se vám bude líbit i její styl. Blogy, jenž sledují módu, jsou skvělá inspirace. Musíte mít na paměti to, že stejně tak, jako existují blogerky s vkusem, existují i blogerky bez vkusu. Ne vše z těchto blogů je použitelné pro tvorbu nového šatníku. Vhodné je sledovat více blogů a vzít si z každého něco.

Módní katalogy

Tato cesta sebou přináší hned několik výhod. Mimo to, že se těchto časopisů na trhu vyskytuje velké množství, jsou i snadno dostupné. Další výhodou může být to, že zde najdete další užitečné rady, které se týkají například líčení nebo hubnutí. Většinou jsou to právě tyto časopisy, které sledují módní trendy.

Výkladní skříně

Určitou míru inspirace můžete najít ve výkladních skříních. Na figurínách je často vidět skvěle zkombinované oblečení i různých stylů. Další výhodou toho je, že vystavené oblečení si můžete v obchodě rovnou koupit.

Kamarádky

Inspirovat vás může často i kamarádka. Vyžaduje to krapet opatrnosti, abyste se neblížili ke kopírování. S inspirací pro kombinaci barev či doplňků by však problém být neměl. Zároveň nám kamarádky mohou poradit, co nám sluší či naopak ne.

Fotografie publikována se svolením adamr Photography/ FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář