Když sezóna vášnivého sexu končí… Aneb kdy přijde další?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Když léto končí, končí s ním i sezóna vášnivého sexu a nespoutaných letních romancí. Pokud se svého milovaného potěšení nechcete jen tak vzdát, určitě vás bude zajímat, kdy přijde další sezóna milování. Přinášíme vám odpověď a nebojte, brzy se máte na co těšit.

Možná neuvěříte, ale i milování má svoje sezóny nebo také sezónní cykly. Na sex nejnabytější sezónu představuje léto. Z druhé strany nemusíte zoufat, že byste o něco přišli, neboť léto není na sex nabyté, co se počtu týče, ale spíš ve smyslu zážitků. V létě si můžete užít sex kdekoli chcete – ve stanu, v hotelu, na louce, na pláži, na posedu, na loďce, v autě či dokonce na autě – záleží jen na vás.
Brzy přijde podzim a ten je v otázce sexu spíše střídmější. Z druhé strany nemusí být, v podstatě záleží jen na vás a vašem apetitu. Ale co se počtu týká, přijde nejhojnější sezóna v zimě za chladných dlouhých večerů…

Co ovlivňuje počet našich sexuálních styků?

Máte dojem, že sex nejvíce ovlivňuje: za prvé, je-li vám někdo na blízku, za druhé, vaše chuť na něj? Dámy a pánové, máte pravdu v tom, že toto je nejrozšířenější představa nás všech. Tou pravou pravdou však je, že frekvenci našeho pohlavního styku ovlivňuje roční období. Nečekané, že ano? Více méně jde o sklizeň a různým plodinám se daří různě v různých obdobích.

Čísla hovoří za vše

Není to jen výmysl, jde o prosté statistiky. Za prvé se jedná o statistiku prodeje kondomů, která v létě a také v zimě extrémně narůstá. Za druhé o statistiku vyhledávaných slov na internetu, kdy v těchto obdobích stoupne frekvence vyhledávání témat spojených se sexem. No a za třetí jde o statistiku porodnosti.

Pár posledních dnů

Takže pokud nechcete čekat na zimu, skočte se svým partnerem večer do postele a vášnivě se pomilujte. Nalaďte se na společnou vlnu vzrušení a chtíče a sex bude jedna báseň, stejně jako byste byli na dovolené. Skvělými domácími možnostmi jsou večeře plná přírodních afrodiziak, svíčky se sklenkou vína, společná horká koupel plná mazlení nebo také vášnivá masáž celého těla, která rozproudí krev a roztouží i poslední nervová zakončení ve vašem těle.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Markéta Vlková (13 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář