Koření pro sexuální život

sexuální koření

Do každého vztahu se občas nenápadně vkrade rutina. Ale aby to v ložnici nezačalo být nudné, je potřeba vnést trochu asexuálního koření. Přinášíme pár tipů, jak se dá vnést do sexuálního života trochu šťávy a vzrušení.

Překvapte ho

Dejte svému partnerovi na oči šálu či šátek tak, aby neviděl vůbec nic. Zatím si pro něj připravte překvapení v podobě erotické košilky. Ty odvážnější ženy mohou doplnit outfit o boty na jehlách. Nachystejte voňavou koupel a svého miláčka přiveďte až k vaně. Jestliže nemáte vanu, improvizujte a připravte originální sprchování. V koupelně zapalte vonné svíce pro větší kouzlo romantiky. Určitě se vyplatí k takovéto příležitosti i perlivé víno, které budete mít připravené po ruce. Nyní mu můžete sundat šátek a nechat ho vychutnávat vzrušující okamžiky. Napěňte v dlaních jeho oblíbený sprchový gel a jemně hlaďte celé jeho tělo. Dál je to už pouze na vaší fantazii a okolnostech. Hezká muzika jako kulisa není vůbec na škodu.

Nečekané probuzení

Když se vám povede probudit dříve než on, převlékněte se z pyžama do sexy oblečku. Fakt, že takovou situaci absolutně nečeká, ho bude příjemně šokovat. Takové probuzení svého miláčka už přece stojí za to. Na takové probuzení bude určitě ještě dlouho vzpomínat. Nebo ho můžete šokovat sexy oblečkem, až se vrátí z práce. Rozehrajte s ním hru a ukažte, že umíte být jak vrnící kočička, tak nebezpečná šelma.

Pomalu se svlékejte

Je více než jasné, že vás nahou viděl už mnohokrát, a proto není důvod ke studu. Pusťte si hudbu, která vás navnadí, a začněte se vlnit. Pravděpodobně bude hledět jako blázen a čekat, co se dál stane. Hoďte na něj sexy očko a sundejte si tričko. Postupně odhoďte všechny své svršky. Když si nebudete jistá, jak pokračovat, mějte připravený po ruce masážní olej. Můžete udělat svému překvapenému protějšku luxusní masáž. Dál není nutné psát další instrukce. Iniciativu určitě přebere váš nezkrotný hřebec.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic Photography/ FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář