Koření sexuálního života – rozdejte si to před zrcadlem

zrcadlo

Inovaci do vašeho sexuálního života může vnést i pouhé zrcadlo. Zrcadlo nabízí možnost pozorovat při sexuálním aktu nejen sama sebe, ale i svého partnera. Vidět tak můžete to, co je vám jindy skryto. Jak se mu napínají svaly, jak přivírá oči, zrychlený dech, pevné hýždě, kopulační pohyby a všechno možné. Zrcadlo rovněž vyvolává pocity, že jste pozorováni a můžete pozorovat. Zrcadlo v sobě ukrývá mnoho potěšení, zkoumat své tělo, tělo partnera, pocity i reakce.

Můžete si připadat, že jste jako na filmovém plátně. Pokud se ze začátku stydíte pustit se do takového experimentu, můžete si to vyzkoušet sami – nanečisto. Hladit své tělo a pozorovat se přitom a nemusí se jednat pouze o zrcadlo připevněné na zdi. Svůj experiment rovněž nemusíte provádět jen v posteli. Ale ve stoje, můžete sedět na stole, židli nebo třeba ve vaně. Stačí si zrcadlo postavit tam, kam chcete. Rovněž se můžete vžít do role, že jste vy ten pozorující a lidé v zrcadle, že jsou naprosto cizí. Fantazii se zde meze nekladou.

Nevýhody sexu před zrcadlem

Pokud vám dělá problém se na své nahé tělo dívat do zrcadla a jste na sebe příliš sebekritičtí, pak se tento pokus nedoporučuje. Mohlo by se naopak jednat o frustrující zážitek. Musíte mít na paměti, že kila navíc a dolíčky na stehnech vám nikdo nevygumuje. Ty tam prostě jsou, a pokud nejste s tímto faktem smířená, tento pokus nezkoušejte. Spokojenost s vlastním tělem je pro tento druh zábavy základ. Nicméně malá lest tady existuje. Večer při svíčkách, kdy není všechno tak dobře vidět nebo se zataženými závěsy a vytvořit přítmí, kdy budou vidět siluety. Další možnost je, že se nesvléknete úplně donaha, ale necháte si nějaký ten sexy obleček.

Nejlepší polohy u sexu před zrcadlem

Hodně záleží na tom, kde máte zrcadlo umístěno. Jestli opřené v určitém sklonu o židli, postel nebo zavěšené na zdi či stropě. Polohy je vhodné střídat, aby oba milenci měli stejný požitek a možnost vidět to, co vidět chtějí. Mezi nejběžněji využívaný způsob patří zrcadlo na židli nebo stěně někde u postele. V takovém případě je vhodná poloha zezadu, kdy se vidí oba partneři navzájem. Dále pak poloha křeslo, kdy žena sedí na muži a oba jsou opět čelem k zrcadlu. Také může žena ležet na břiše a muž na ní a pronikat zezadu. Opět jsou oba obličejem směrem k zrcadlu. Avšak každý si najde tu svou oblíbenou pozici, která mu bude vyhovovat nejvíc.

Zdroj obrázku: http://www.thepassionatewife.com

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář