Koupě vibrátoru. Podle čeho se řídit?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Když nemáte partnera, není partner doma, nebo si jednoduše chcete zpříjemnit společné postelové hrátky, je vibrátor přesně ten, který pomůže a nouzi vyřeší. Je to malý a skvělý pomocník, kterého vlastní mnoho žen. V poměru k jiným zemím jsem však stále v docela malém čísle. U nás má zkušenost s vibrátorem přibližně 17 % žen. V Evropě nebo v USA zkušenost s vibrátorem přiznává zhruba polovina žen. Za vibrátor by se žena rozhodně neměla stydět a pořídit si jej není nic špatného. Některé ženy by si možná i vibrátor pořídit chtěly, ale jít do sexshopu je pro ně příliš, bojí se, stydí se. Nicméně doba internetu umožňuje si objednat vibrátor přes internet a nikdo nemusí vědět, co si kupujete.

Výběr vibrátoru však není nic jednoduchého. Je mnoho barev, materiálů, velikostí a funkcí, které jednotlivé vibrátory mají, a někdy je tak velmi těžké se v nich vyznat a koupit takový, který bude pro vás vhodný a přinese vám zároveň potěšení. Přinášíme rady, jak vybrat ten správný vibrátor, podle čeho se řídit. Díky nám si tak zvolíte toho správného pomocníka, s nímž se rozhodně nudit nebudete.

Materiál je velmi důležitý

Vibrátory se vyrábějí z různých materiálů. Silikonové, latexové, kovové, skleněné, gelové či například z umělé kůže. Nejoblíbenějšími vibrátory jsou jednoznačně ty, které jsou vyrobené z latexu nebo ze silikonu. Jsou to materiály, které se dobře udržují, mají velkou odolnost a dlouhodobou životnost. Nicméně každému vyhovuje něco jiného, takže si zvolte takový materiál, který vám bude příjemný, který vás nebude odpuzovat a nebude vám jeho dotek proti srsti. Můžete dokonce zvolit několik materiálů a střídat je.

Typ vibrátoru

Správný výběr typu vibrátoru je důležitý podobně jako správný výběr materiálu. Promyslete si, jaký vibrátor chcete, k čemu jej budete používat. Ony totiž existují vaginální vibrátory, které jsou asi používány nejčastěji, pak jsou však také vibrátory, které jsou speciálně určené pro anální použití. Takové vibrátory jsou menší, užší a speciálně tvořeny tak, aby ženě neublížili. Vyzkoušet můžete také dildo, což je věrný model mužského penisu, avšak nevibruje. Vibrátory jsou také speciálně určené pro dráždění klitorisu, anebo speciálně upravené, aby vyhledaly ženin bod G. Vibrátory mají různé tvary, proto je dobré si předem ujasnit, jaký tvar bude ten nejlepší.

Způsob napájení a hlasitost vibrátoru

Způsob napájení je velmi důležitý a také hraje v rozhodování určitou roli. Ty levnější vibrátory jsou napájeny bateriemi. Pokud vibrátor používáte často, vibrátor je zdrojem financí, neustále do něj musíte kupovat nové a nové baterie, což levné rozhodně nebude. Proto se vám asi rozhodně vyplatí, když si u vibrátoru připlatíte. Vibrátor bude napájen adaptérem ze sítě podobně jako mobilní telefon nebo notebook. Vibrátor by měl být i tišší, jsou některé vibrátory, které jsou hodně hlasité, a budou tak rušit ve vašem prožitku nejen vás, ale také sousedy, kteří to údajně mohou i slyšet.

Rozměr vibrátoru

I když jsou ženy přesvědčené, že vibrátor by měl být co možná největší a nejširší, není tomu úplně tak. Průměrná délka ženské vagíny je přibližně 9 centimetrů. Velké rozměry jsou proto dosti zbytečné a navíc sex s takovýmito vibrátory může přinášet spíše bolest než potěšení. Doporučuje se vybrat vibrátor do 20 centimetrů délky a průměr zhruba 3 – 4 centimetry. Pokud však trváte na extrémní velikosti, k dostání jsou i vibrátory o délce 45 centimetrů!

Ovládání vibrátoru

Ovládání vibrátoru je také součástí toho, na co se zaměřit při koupi vibrátoru. Nabízí se vibrace, vibrace, které vzrůstají, klesají. Jiné můžete také regulovat pouhým otočením či zapnutím. Vibrátory zakoupíte i s dálkovým ovládáním, kdy si můžete zpříjemnit chvíle ve dvou. Koupit můžete také vibrátory, které svítí, blikají a pulzují. Existují také bezdrátové vibrátory, které jsou ovládány hudbou. K ovladači připojíte přehrávač a vibrátor začne vibrovat podle rytmu hudby, takže čím rychlejší muziku si pustíte…

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář