Kouzlo ranního sexu, aneb jste pro nebo proti?

Ranní sex

Je obecně známo, že hlavně muži sex po ránu milují. Podle drtivé většiny z nich má ranní sex něco do sebe a je úplně jiný, než v kteroukoli jinou denní dobu. I někteří odborníci dávají dávce ranní soulože zelenou kartu a dodávají, že jakmile se hned po probuzení se svou drahou polovičkou pomilujete, budete mít celý den dobrou náladu a dostatek energie. Na straně druhé jsou ale ženy, které mají proti rannímu sexu jakýsi blok. Většina žen řeší především hygienu, chtějí být dokonale čisté a voňavé a příliš se jim nelíbí představa ranního dechu, který by jim partner vdechoval do tváře. Jak to tedy je?

Startovat den sexem? To rozhodně není pro každého!

Někdo nedá na ranní sex dopustit, další se mu brání zuby nehty. Zatímco pro někoho je sex pod noční rouškou tmy už jakýmsi stereotypem a zažitou nudou, pro jiného je milování s napůl zavřenýma očima nepředstavitelnou situací. Ne každý na to má. Samozřejmě, ono to má něco do sebe, ale pokud patříte mezi ty, kteří nemají po ránu na sex ani pomyšlení a jejich první kroky míří do koupelny pod sprchu a následně k umyvadlu, kde si vyčistíte zuby, nenechte se do ničeho nutit.

Pro muže je důležitější ženské tělo, nikoli vyčištěné zuby!

Muži jsou muži a mnohem více je zajímá vaše nahé tělo, že dokonale vycupovaný chrup. Pro ženy je dobrý pocit sama ze sebe velice důležitý,muži naopak mohou jít na věc hned, co se jim ráno rozlepí oči. Je známo, že muži myslí na sex neustále a ranní stoják jen podporuje jejich apetit. Chcete vyzkoušet ranní sex, ale trápí vás představa nedostatečné hygieny? Pak to zkuste jinak a se svou polovičkou se při této ranní akci nelíbejte. Možná vám to pomůže.

Jsou ženy po ránu přitažlivé?

Ženy říkají v žádném případě, muži tvrdí opak. Pro spoustu mužů připadají ženy po ránu – nenalíčené, rozcuchané, rozespalé – velice roztomilé, ba dokonce i sexy! Ve finále se možná shodneme na tom, že netřeba odsuzovat něco, co jste ještě nezkusili. Milé dámy, zkuste se čas od času vykašlat na svůj zevnějšek, odpusťte si ranní úprky do koupelny, aby váš partner probouzející se na druhé straně postele neviděl, že máte rozmazanou řasenku, zaschlé sliny u pusy či oči jako angorák a vrhněte se do příjemného, možná i divokého ranního sexu. Možná mu přeci jen přijdete na chuť.

Obrázek: helloquizzy.com

Nikol Bláhová (14 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář