Líbí se mužům posílání lechtivých fotek?

Fotografie publikována se svolením Vlado/FreeDigitalPhotos.com

Flirtování, laškování, svádění, milenecké hrátky – to všechno je tak lákavé a přitažlivé, plné vzrušení a jiskření. Krátce a jednoduše, kdo by odolal? Dnes se zaměříme jen na posílání lechtivých fotek. Co na ně muži říkají? Líbí se jim lechtivé fotky, nebo jim připadají vulgární a neslušné?

Pokud si položíme otázku, zdali se mužům líbí, když jim žena pošle lechtivé fotky, pak si i bez rozmýšlení můžeme odpovědět – ano. Komu by se to nelíbilo.

Představte si, že sedíte v kanceláři. Před vámi je ještě pár hodin práce. Den se táhne. Nepřichází žádné vzrušení. A v tom vám v kapse zavibruje mobil. Podíváte se na displej, uvidíte MMSku, otevřete ji a v tom na vás vyskočí krásná vzrušivá lechtivá fotečka vaší drahé polovičky s jednoduchým textem „chci Tě“. Vám by se to snad nelíbilo? Vědět, že po vás někdo touží a že se s vámi chce tak moc milovat, že vám posílá vábivé erotické fotky?

Pravdou však je, že ne každému se tyto fotky musí nutně líbit. Přeci jenom někteří lidé jsou více puritánští či konzervativní, a kdyby jim takové fotka přišla, pak by je buď urazila a dost možná by mu člověk, který ji poslal, připadal nevkusný a neslušný. Myslím si však, že takových lidí je minimum a takovému člověku bychom asi fotku ani neposlali.

Kdy ji mohu poslat?

Nejde o to, v kterou denní dobu ji posílat, ale po jaké době ji můžete poslat. Samozřejmě ji můžete poslat po pár týdnech, máte-li s druhou osobou vášnivý vztah. Z druhé strany, ve vášnivém období takové fotky nepotřebujete, sex si užíváte i bez jakýchkoli dalších her a pomůcek. A navíc v této fázi druhého pořádně neznáte, tím pádem nevíte, zdali si fotku ten, komu ji pošlete, nechá jen pro sebe.

Lepší je posílat fotky příteli, s kterým již máte trvalejší a pevnější vztah. V tuto chvíli získáte dvě věci. Za prvé víte, že vás nepodrazí. Za druhé, zpestříte váš milostný život a dokonce prohloubíte váš vztah, neboť jej posunete zas o kousek dál.

Jak by měla fotka vypadat?

Lechtivá fotka je pouze lechtivá, nikoli vulgární. Neměla by tedy připomínat pornofotku. Vaším cílem je druhého přivábit a vzrušit tak, že až přijde domů, pak se na vás hned mezi dveřmi vrhne.

Pokud jste stydlivá, stačí se vyfotit ve spodním prádle nebo svoje ňadra zakrytá rukou. Lepší je dát druhému prostor pro jeho fantazii. Prostě, aby viděl ten zbytek, musí si pro něj přijít domů a rozbalit si vás jako dáreček.

Připravte se na to, že vám focení bude chvilku trvat, protože se pravděpodobně budete fotit sama, takže musíte vychytat pohled, výraz atd. Zapomeňte na samofocení před zrcadlem. Raději zachyťte jen část vašeho těla.

Řiďte se heslem: „Lechtivě, ale vkusně.“ Pak se ani nemusíte stydět, že fotky uvidí někdo další.

Fotografie publikována se svolením Vlado/FreeDigitalPhotos.com

Markéta Vlková (13 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář