Má náhodný sex svoje kouzlo?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Veselý večírek, dámská jízda, svatba, firemní párty… Všechny tyto akce svádějí k hledání společnosti na jednu noc. Snad každý z nás vypátrá v hlavě aspoň jednu vzpomínku na vášnivou a divokou noc s krásným neznámým či svůdnou neznámou. Možná se najde pár nejctnostnějších jedinců, kteří se drží svého kopyta morálních ideálů. Ale co ta většina? Proč je sex na jednu noc tak přitahuje? Jak k němu přistupovat?

Náhodný sex je většinou pojímán buď jako nevěra tedy útěk z dysfunkčního vztahu, nebo vlastnost mužů netoužících po lásce, ale každý večer vyhledávajících přítelkyni na jednu vášnivou noc. Jaká je ale pravda? Je sex na jednu noc specifikem mužů a nevěrníků? Nebo si na něm libují i ženy?

Proč tíhneme k sexu na jednu noc?

Nehledejte za tím nic extra speciálního, vášnivého a úžasného. Za prvé po sexu na jednu noc sahají ti, kteří se buď prostě a pouze nudí, nebo mají vlastní psychické problémy, například deprese, popřípadě si dokazují svoje ego, neboť ve skutečnosti mají malé sebevědomí. Takoví lidé neustále sahají po dalším a dalším sexu na jednu noc a bohužel jim jejich závislost nepřináší žádnou úlevu, natož potěchu.
Z druhé strany sex na jednu noc může být i skvělý a vášnivý, jen se jej nesmíme bát a nesmíme po něm sahat neustále. V konečném důsledku člověku jednou dojde, že vztahy nejsou jen o sexu a sex se nedá zaměňovat s láskou. Ale proč si aspoň jednou či párkrát v životě neužít noc bez závazků, ale plnou vášně, touhy a potěšení.

Jak si sex na jednu noc užít?

V první řadě se nebojte si svého milence vybrat a při vybírání neslevujte ze svých nároků. Nechcete se přeci ráno probudit vedle nesympatického člověka, natož ho někdy potkat na veřejnosti a být s ním spojována.
Lidé při sexu na jednu noc často sklouzávají k bývalým nebo nejlepším přátelům. Na to ale raději ani nemyslete, nechcete si přeci zavařit.

Otázka večera „k němu/ní, nebo k vám“.

Proč je toto rozhodnutí důležité? Protože když půjdete k vám, může si ten druhý zapamatovat vaši adresu. Raději tedy zvolte zcela neutrální zónu. Vášnivý sex na jednu noc v hotelu, to má přeci něco do sebe, ne? A další bod, pokud nechcete něco víc, tak po sexu raději utečte.
Když už jsme u toho neprozrazování, buďte celkově tajemní. Vášeň, touha, sex, a to vše opředeno jedním velkým tajemstvím. Ať máte na co vzpomínat, nebo ať má na co vzpomínat ten druhý.

Pojistka na konec

Tak za prvé nezapomeňte na ochranu. Zde je ještě více důležitá než u začínajícího vztahu, neboť spíte s cizím člověkem.
A nakonec, o své vášnivé noci mlčte. Gentleman a pravá lady o svých milostných aférkách mlčí.
Sex na jednu noc? Proč ne! Představa vášně, touhy, sexu a potěchy je vzrušující! Co si o tom myslíte vy?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Markéta Vlková (13 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Jedna odpověď v “Má náhodný sex svoje kouzlo?”

  1. Martin napsal:

    Opravdu zajimavy a pravdivy clanek. Unik ze stereotypu, zmena a zazitek z takove vasnive noci opravdu stoji za to. Nechapu proc manzalky jsou v sexu tak pasivni, kdyz naopak milenky v nem vynikaji. O tom bohuzel vztahy jsou a ti kteri neochutnali, nevi o co skveleho prichazeji…

Napsat komentář