Móda pro podzim a zimu 2014

boifriend jeans

Podzim a zima roku 2014 se bude nést v duchu modrých barev. Nejen léto, ale rovněž zbytek roku bude náležet spíš tmavě modrým odstínům. Už nejsou v kurzu neonové barvy, ale spíš jemné pastelové. Až na jedinou výjimku, která patří mezi výraznější barvy, a tou je citrónová v kombinaci s barvami: šedá, bílá, černá. Zimní sezóna potěší novým svěžím vzhledem v duchu hladkých siluet a minimalismu na jemném tónovém podkladu. Žádaná bude mohutná silueta horních dílů oděvů, svetry mohou mít spadlé rukávy, které díky vsadkám vytváří kulatá ramena. V nové kolekci budou kontrastem základní blokové barvy a vrstvené abstraktní střihy. Zatímco vzory i potisky stále přidávají na výraznosti. Hitem zůstávají i pánské prvky promítnuté do dámské módy.

Podzim a slunečné dny

Šaty pro podzimní dny se vyznačují elegantním košilovým límečkem a dlouhým rukávem. Šaty bude v pase zdobit pásek, aneb košilové šaty jsou stále trendy. Šaty i sukně k podzimu patří, co však dělat v zimě? Nezoufejte, ani v zimě se šatů nemusíte vzdávat. Flanelové šaty nejenže vypadají skvěle, ale ještě i zahřejí. Doplnit je můžete o punčocháče či legíny různých barev a vzorů.

Stará dobrá riflovina

Pofrčí také riflovina v různých podobách. Například džínové kalhoty, blůzy, šaty, košile. Vše, co může být z rifloviny. Připravují se hlavně kolekce oděvů vyráběných z rifloviny s ozdobnými výšivkami. Nespornou výhodou tohoto trendu je, že ubírá léta a hodí se k mnoha příležitostem.

Kožené bundy

Kožené oděvy patří sice mezi nákladnější, zato nadčasové! Opět se ke slovu dostávají černé kožené bundičky a IN bude cokoliv, co ukořistíte z partnerova šatníku a spojíte s vyloženě ženským doplňkem. Jedním z výrazných módních projevů budou tak zvané „boyfriend jeans“, což už název sám vypovídá, že jde o rifle s mužskými prvky a nízko položeným rozkrokem.

Výrazné vzory

Co se týká vzorů, tady se toho moc nemění. Obdélníky, trojúhelníky, čtverce a pravidelné vzory všeho druhu ještě stále frčí.

Zdroj obrázku: http://www.sabfashionlab.com

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář