Módní trendy podle celebrit

rihanna a swarkovski

Dnes se zaměříme na módní trendy, které nám diktují hvězdy hudební scény. Řeč bude o Rihanně, narozené jako Ribin Rihanna Fenty. Tato čokoládová krasavice z Barbadosu si potrpí nejen na zajímavých písničkách, ale rovněž na tom, aby byla co nejvíce sexy. K tomu jí pomáhá nejen oděv či obuv, účes, ale třeba i šperky. Její hlas a celkový styl zakládající se na účesu, make-upu, oblékání, špercích a jiných doplňcích, ohromují celý svět.

Šperky Swarovski

Jedním z jejích šperkových hitů je například Swarovski. Jehož výrobky se staly synonymem pro bižuterii a šperky nejvyšší kvality. Tento příběh začíná v 19. století v Jiřetíně u Jablonce nad Nisou. Zde rodina Swarovski provozovala maličkou továrnu na výrobu bižuterie a šperků. Šperky Swarovski si podmanily celý svět a pyšní se jimi nejen Rihanna.

Prsteny z mosazu

Prsten, kterým se pyšní Rihanna je ze šperkařského mosazu: slitina mědi a zinku, pozlaceno 14-ti karátovým zlatem a rhodiem. Rhodium je kov, který zaručuje dokonalý lesk, tvrdost, odolnost a nadčasový vzhled. Tvrdost krystalů je 8,5-9. Za zmínku stojí také prsten s Cubic Zirconia: také vyroben ze šperkařského mosazu a pozlacen 14-ti karátovým zlatem. I zde je možné spatřit odkaz naší české zemičky. Zmiňovaný prsten má vsazené české kameny – topaz.

Čokoládové zlato

Mezi další šperkové módní hity patří prsten pozlacený čokoládovým zlatem. Prsten je vyroben ze šperkařské mosazi. Tentokrát bez vsazených kamenů, pouze pozlacený čokoládovým zlatem.

Jestliže máte podobný styl jako tato čokoládová kráska, neměli byste ve vaší šperkovnici postrádat i velké kruhové náušnice v různých stylech. Pokud budete mít na sobě nenápadné stříbrné náušničky, potřebujete krk zvýraznit velkým řetězem. Jako je například řetízek z kovu Lion Head. Nepřehlédnutelný náhrdelník ve stylu obojku, nebo plno malých přívěsků.

Ozdoba zubů

Nevíme, kam chodí Rihanna na stále nové nápady, ale jedno je jisté. Vždy dokáže něčím ohromit a zaujmout. Proto nezapomíná ani na zdobení ústní dutiny. Ozdoba zubů se stala módní záležitostí i samotné Rihanny.

Kombinovat či nekombinovat?

Zlato v kombinaci se stříbrem? Mnoho lidí říká, že zásadně ne. Kombinace zlata se stříbrem je možná. Jen nesmíme míchat bez rozumu vše, co pod ruku přijde. Je důležité vybrat takové kousky, které k sobě sedí. U takové kombinace však velmi záleží na vkusu. Rihanna je velkou milovnicí této kombinace – propojení zlata a stříbra. No a proč taky ne? Pokud to nepřežene a vypadá to zajímavě (i když ona ráda přehání, ale to je přece účel – zaujmout), nikde není zakázáno nosit současně zlato i stříbro.

Zdroj obrázku: http://dailynewsen.com

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář