Muži i ženy se rádi kochají pohledem na hezký zadek

hezký zadek

Nedávno jsem psala článek o tom, že se muži rádi dívají ženám na prsa. A jeden z mých kamarádů a čtenářů Martin, reagoval s tím, že konkrétně on preferuje spíše pohled na dámské pozadí. Proto tento článek věnuji jemu a všem, co preferují pěkný zadek. Zkrátka muži se dělí na „horňáky“ a „dolňáky“. Se špetkou humoru i nadhledu se dají obě tyto skupiny blíže specifikovat. Jenže existuje ještě i třetí skupina mužů a nevím, jak je nazvat? Zkrátka, pokud vidí ženu zepředu, jsou „horňáci“, a pokud zezadu, jsou „dolňáci“. Prostě je jim to fuk a hodnotí pouze líbí – nelíbí. Jsou to tedy „prostředňáci“. Nicméně my se dnes zaměříme na „dolňáky“.

Jak rozeznat dolňáka od horňáka

Horňáci dávají přednost dámskému poprsí. Upnutá trička a hluboký dekolt je přitahují jako magnet. Je to jediné místo, kam zabodávají svůj pohled a ve své fantazii si představují, zda právě tyto prsa jim mu seděly do dlaně. V intimních okamžicích věnují patřičnou pozornost právě prsům.

Dolňák má tady tak trochu výhodu. Při setkání s ženou jí neciví na hrudník, ale dívá se jí do očí. Jejich záliba není na první pohled tak nápadná. Většinou je budete považovat za galantní, protože vás mile rádi nechají jít vždy první. Jenže je to proto, že mají v očích tajně zabudovaný rentgen a sledují váš zadek, pohupující se boky a pas. Možná se odváží vás i štípnout, ledabyle plácnout nebo letmo dotknout. Zkrátka „dolňák“ musí odolávat velkému pokušení, aby vás rovnou neporval za zadnici. V intimních chvílích bude preferovat právě zadek. Poloha zezadu, jemné i živočišné pleskání po zadečku a jakkoliv to půjde, bude věnovat pozornost právě těmto místům.

Nejen muži preferují zadečky

I ve světě ženské fantazie existují místa na mužském těle, kterým žena dává přednost. Některé milují modré andělské oči, jiné exotické hnědé či zelené kočičí a dlouhé řasy. Jsou však ženy, které preferují mužnost, statný hrudník a svaly. Některé zaujme barva, délka a střih vlasů.  Ženy sledují i výšku muže a jejich nohy. Ideálně pokud jsou dlouhé a svalnaté. Rovněž stejně jako muži se i ženy kochají pohledem na zadek. Nesmí být jako rozplácnutý koláč, ale pěkně pevný. Stejně jako mnoho mužů miluje na ženách pevný a vypouklý zadek, rovněž tak i ženy zavadí pohledem o mužské pozadí. Nezřídka se stane, že si kamarádky do ouška špitnou: „ten má ale sexy prcku“. A muž je pak celý nesvůj a přemýšlí, zda si někde nesedl na čokoládu. Ženské oči přišpendlené na mužském zadku nejsou žádnou výjimkou.

Fotografie publikována se svolením Pixomar Photography/ FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář