Mýty o mužském penisu 1.díl

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Sexuální život je pro vztah důležitý. Na začátku vztahu se mnoho lidí musí krotit, protože vzrušení a ta vášeň je naprosto spalující. Později, když už vztah je dlouhodobějšího trvání, si lidé na sebe víc zvyknou. Vášeň, vzrušení a touhu přebijí často stereotypní věci jako rodina, finance, domácnost a běžné problémy, které řeší snad každý pár. Poté se sexuální život smrskne často jen na pár chvilek, kdy se vytrácí romantika. Máte už naučené pohyby, víte, co partnera stoprocentně vzruší, aby byl co nejdříve hotov. Vytrácí se touha, vášeň. Ne vždycky však musí za váznoucím sexuálním životem stát jen stereotyp. Na svědomí to může mít i takový penis.

O mužském penisu se toho napovídalo už dost a dost. Znáte „zaručené tipy“, jak na to, když mužský úd nestojí, co dělat, nebo nedělat s mužským penisem. Jaká je optimální délka penisu při ztopoření, nebo v klidovém režimu. Dočtete se často o mnoha věcech, které jsou ve skutečnosti jinak. Známe ty největší mýty, které se o penisu už napovídaly, nebo napsaly. My vám v prvním díle tohoto článku přinášíme prvních pět mýtů.

„Kondom mi je těsný!“

Muži a kondom, to by samo o sobě vydalo na jeden dlouhý článek. Spousta mužů kondom odmítá a jejich výmluvy jsou mnohdy opravdu zvláštní. Vymlouvají se na alergii (občas to může být pravda), na to, že je jim kondom těsný, že na jejich velký penis se kondomy prostě nevytvářejí. Podle různých výzkumů a průzkumů však asi jen šest procent mužů potřebuje opravdu kondom ve větší velikosti. Takže? Buďto je váš partner právě v oné skupině šesti procent, nebo a to je více pravděpodobnější, je v té zbývající skupině devadesáti čtyř procent mužů, kterým postačí naprosto běžná velikost. Většina mužů tak lže, aby se vyhnula kondomu, který je jim nepříjemný.

„Mám na kondom alergii!“

U kondomů ještě chvíli zůstaneme, budeme se však věnovat alergii na kondom. Tato alergie skutečně funguje a podle odborníků je stále více častější. Ve skutečnosti jde o alergii na latex, kdy po sexu s kondomem na mužském penisu vznikají nepříjemné otoky, ekzémy, svědění a pálení. Alergii na kondom má však jedna až šest procent celé populace. Náchylnější jsou k tomu lidé, kteří s latexem dnes a denně pracují jako zdravotníci a podobně. Jaká je však šance, že vám partner říká pravdu a že se jenom nevymlouvá? To už je jen na vašem uvážení.

„Díky tomu přípravku se mi penis zvětší!“

Muži a jejich chlouba je velmi ožehavé téma a jakkoliv se bavit na téma velikost je nanejvýš zakázáno. Muži a penis mají vůbec spolu zvláštní vztah a ženy ho obvykle nepochopí. Když muž nemá dostatečně velký penis, může to u něj vyvolávat spoustu problémů. Cítí se nepříjemně, připadá si méněcenný, není to pořádný muž, trpí pocity, že jakmile se před ženou odhalí, bude se smát a podobně. Proto často podléhají různým prostředkům, které slibují, že se jim penis zvětší. Není tomu tak, akorát zbytečně zaplatíte vysoké částky a penis bude stále stejně velký jako předtím. Růst se zastavuje někdy okolo dvaceti pěti let.

„Můj penis má stejnou barvu jako kůže na těle!“

Možná to zní nepravděpodobně, ale pár takových mužů jsem skutečně zažila. Penis je ve skutečnosti (i když se to nemusí zdát) tmavší než zbytek celého těla. Je to způsobeno tím, že kůže na mužském penisu je silnější než na zbytku těla. Kvůli tomu, že je kůže silnější, je i pigmentace výraznější a větší, proto ta jiná barva. Čím tmavší máte pokožku na celém těle, tím je tmavší mužský penis.

„Stres mi nijak nevadí!“

Muži si často nepřipouští, že psychická stránka může velmi ovlivňovat samotného člověka a úkony, které jsou spojené s běžným životem. Psychika tak často působí na muže a ten v důsledku špatného psychického stavu jednoduše večer v posteli nemůže. Když se to objevuje dlouhodobě, je důležité s problémem začít něco dělat a řešit ho. Sám od sebe nezmizí.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář