Na rande s dámou jedině v obleku

rande v obleku

Chystáte se na rande? Je vaším snem, aby vám žena dala přednost před jinými muži? Pokud se dobře obléknete, získáte výhodu oproti vašim chtivým konkurentům. Nevěříte snad? Zkuste si položit otázku, proč jsou muži v obleku idolem žen? Co je na nich tak jiného? V čem mají výhodu oproti ostatním? Samozřejmě se bavíme o ženách středního věku. Je jasné, že ve dvaceti vyrazí klučina na rande většinou v košili a riflích. Pokud však míříte na rande s dámou v nejlepších letech, na rifle ihned zapomeňte.

Jakému oblečení ženy dávají přednost

K úspěchu na rande vám dopomůže pánský oblek. Když bude moderní a slušivý, máte velkou šanci, že lepší volba oděvu pro takovouto událost neexistuje. Pánský oblek působí na ženy jako magnet a vyvolává to v nich pocit, že se jedná o úspěšného muže.  A úspěch je přece dnes tak opěvovaný. Taková žena, která už má bezpochyby za sebou nějakou tu kariéru, nevyrazí na rande s každým Don Juanem. Bude stát o muže na úrovni.

V obleku budete na rande vždy ve výhodě oproti ostatním mužům. Proto se držte ověřeného a rifle nebo mikinu pro tentokrát nechte doma. Přestože to má tři pruhy nebo nápis přes celý hrudník. Na to se skutečná žena nechytí. Osobně miluji pohodlné a sportovní oblečení a muž v riflích je také velmi sexy. Bavíme se však o dni, kdy chcete získat náklonnost jisté dámy a působit seriózním dojmem.

Trik na uvolnění formálního dojmu

K pánskému obleku bezpochyby patři kravata, opasek, košile a také společenská obuv. Může se však stát, že vaše princezna přijde v riflích! Protože má společenského kostýmku za celý den v práci plné zuby. Jsou ženy, které chodí na jehlách snad i na houby, ale jsou ženy, které přesto, že během dne chodí jako elegantní šelmičky, milují ve volnu sportovní módu. Pak neztrácejte hlavu. Postačí, když uvolníte formální dojem. Můžete si sundat kravatu a schováte ji do kapsy či aktovky. Kravatu si zásadně nepovolujte. Protože zničíte celý dojem obleku a budete působit, že jste společensky unaven. Taková vizáž by vám spíše srazila body. Raději kravatu rozvázat, sundat a schovat. Zároveň si rozepněte alespoň dva až tři horní knoflíky košile. Tímto se přizpůsobíte jejímu volnočasovému stylu a navíc to vypadá roztomile.

Co se týká opasku ke kalhotám, zvolte jednoduché a elegantní spony. Mnohé ženy sponu na pánském opasku vnímají něco jako šperk, který muže zdobí. Podobná funkce jako prsten nebo jiný šperk. Pokud máte na sobě stříbrné doplňky, zvolte vždy sponu opasku také stříbrnou. Nedoporučuji kombinaci kovových prvků v barvě zlata i stříbra. Například zlatý náramek od hodinek a stříbrná spona na opasku. Byl to spíš cirkus než estetický zážitek.

Nerozjímejte nad tím, co si oblékne asi ona

Nenechte se vyvést z míry jejím oblečením ani v případě, že přijde ve sportovním. Vy buďte na první rande oblečený správně. Vaším cílem je přece udělat dobrý dojem.

A ještě jedna maličkost. Na rande se nikdy nedostavte bez květiny. Postačí třeba jedna růže a máte první krok k úspěchu za sebou. Moje kamarádka dorazila z rande se slovy, že jí dotyčný sklonil poklonu za její krásu a komentoval to slovy – já jsem tele, úplně jsem zapomněl na kytku. Myslíte, že se konalo druhé rande? Samozřejmě, že ne. Byl to laciný nápadník, stejně jako laciný byl jeho trik. Ve finále si ještě zaplatila svou útratu a jeho také a tím bylo jasné, že buď na kytku a útratu neměl peníze nebo to byl totální „křeček“.  O čisté obuvi, ostříhaných nehtech a příjemném parfému psát snad nemusím. To je naprostá samozřejmost.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář