Nejčastější sexuální fetiše

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Kdopak z nás by neměl nějakou tu úchylku, ať už v běžném životě, v práci, v koníčcích nebo v sexu? Nekruťte hlavou, neodsuzujte a nebraňte se proti té první větě. Vždyť každý z nás má dozajista nějakou tu úchylku. A když budete číst dále, pochopíte, jak to myslíme. Téma našeho článku totiž zní „Nejčastější sexuální fetiše“. Jaképak fetiše to jsou? Na čempak si v sexu ujíždíme?

Sexuální úchylky, sexuální fetiše a tak dále… Jen řekněte, copak si o takových věcech myslíte? No, jen se kroťte. Než začnete soudit, raději se zamyslete, zdali mezi sexuální fetišisty také nepatříte. Vždyť jakékoli škatulkování je tak omezené a stejně tak tomu pravděpodobně bude i u škatulkování sexuálních fetišistů. Pokud už jste se rozmysleli, pak můžeme přikročit dále a představit vám nejoblíbenější a nejznámější fetiše. Jaképak to jsou? Na čempak si ulítáváme a copak máme rádi? A o čem pak si druzí myslí, že jde o fetiš?

Teorie sexuality a pochopení fetišismu

Pochopení fetišismu je důležité pro pochopení sexuality obecně. Každou sexuální deviaci lze totiž do jisté míry považovat za určitý druh, typ či případ fetišismu, jinak řečeno sexuální úchylky. Nemyslete si, že fetišismus jsou jen vyložené sexuální deviace či úchylky ve stylu čichání bot nebo oblékání kalhotek přítelkyně. Pokud se chcete dozvědět více, pak čtěte dál. V našem článku se totiž dozvíte, jaké „celkem běžné sexuální představy“ jsou vlastně všeobecně považovány za sexuální deviace.

Malá ochutnávka: Někdo řekl, že ani heterosexualita nemůže být považována za zcela běžnou věc. Jde o silnou fetišistickou fascinaci druhým pohlavím.

Sexuální divadélko aneb „zahrajme si na vojáky“

Druhem fetišismu je i používání různých kostýmů, rekvizit a hraní všelijakých divadélek. Myslíte si, že sexuální role jsou jen kořením, běžným a nijak zvláštním, ale dostatečně vzrušujícím? Pak si dejte pozor, neboť hraní divadla a předstírání je také jistým fetišem.

Švédská trojka… „A co teprve čtyřka?“

Velké množství mužů touží po trojce, tedy po sexu se dvěma ženami (málokterý totiž chce sex s ženou a mužem). Ale stejně tak i ženy touží po sexu se dvěma muži. Dost pravděpodobně je tato touha pouhou náhradou a projevem lenosti lidí, kteří nechtějí investovat čas a snahu do zpestření sexuálního styku se svým partnerem/partnerkou.

Jak jinak… než anál

Ano, samozřejmě sem řadíme i anální sex. Řadu lidí totiž anální stimulace přitahuje, neboť v ní hraje velkou roli darebácký element.

Dominance

Máte v sexu rádi navrch nebo se naopak stavíte do role podřízeného, pak jste také fetišista. A to nemusí jít jen o čisté BDSM.

Latex

Někteří z nás potřebují v sexu trochu toho latexu, vinylu a kůže a tak podobně. Jde prostě o korzety, pouta, bičíky, obojky… Snad pro každého normálního člověka to v určité míře zní lákavě. Vždyť představte si partnerku v upnutém korzetu, který jí nažene ňadra a udělá z ní dominu, přestože jde o něžnou a láskyplnou partnerku.

Tak co? Jste taky trošku fetišista, nebo ne?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net.

Korektura: Jana

Markéta Vlková (13 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář