Nejkurióznější místa k sexu na veřejnosti. Nechte se inspirovat!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Sex je kořením vztahu, myslí si mnozí. Jenže i takový sex, pokud se provozuje ve stejnou dobu, stejným způsobem, se stejným partnerem a na stejném místě, se po určité době zdá zcela všední, obyčejný a stereotypní. Proto se také často stává, že čím jsou spolu partneři déle, tím se zkracuje doba milostných hrátek a jejich frekvence také postupně klesá. Berete sex jako takovou povinnost, kterou je nutno si odbýt, aby se neřeklo. Přesně víte, co má vaše partnerka ráda, co udělat, aby byla rychle na vrcholu. Partnerka naopak ví, co pomůže k rychlému vrcholu vám, a tak se z dlouhého, krásného a romantického milování, stane rychlovka, která je hotová během pár minut, a můžete jít spát.

Sex a sexuální život je potřeba opečovávat a neustále se něčím novým překvapovat. Co takhle vyzkoušet nové sexuální polohy, nové místa na sex? Pokud holdujete sexu na veřejnosti, rozhodně jej vyzkoušejte! To napětí, vzrušení, že vás někdo může vidět, je velkým kořením sexuálního života. Jaká jsou ta nejkurióznější místa k sexu na veřejnosti? Pojďme se na to podívat!

Radniční hodiny

V mnoha městech a mnoha zemích jsou radniční hodiny, kde můžete vyjít po schodech nahoru, podívat se na krásnou vyhlídku města. Napadlo vás někdy, že radniční hodiny nemusíte využívat jen k vyhlídce na město, ale také k sexuálním hrátkám? K večeru, kdy se bude vyhlídka zavírat, využijte tajného místečka a spolu s partnerem si to pěkně užijte. Jako scenérie vám poslouží vyhlídka a pomyšlení, že někdo může využít večerního výhledu a přijít se podívat a popřípadě vás nachytat. No adrenalin jako vyšitý!

Na koni

Nejkrásnější pohled na svět, je z koňského sedla. A co takhle sex na koňském sedle? Ten může být také krásný! Najděte si louku, kde může kůň nerušeně běhat a klusat. No a vy si můžete v klidu užívat jeden druhého. Pohodlnější bude, když bude žena sedět čelem k muži a muž bude mít v rukou otěže a koně tak trošku dirigovat. Ono takové natřásání, které kůň způsobuje, když kluše, vašemu sexu dodá úplně jiný rozměr.

V cirkusovém stanu

Cirkus je přece pro malé děti, říkáte si. No, představení možná ano, ale vy tam přeci nepůjdete proto, abyste viděli artisty, zvířata a klauny. Sedněte si někam dozadu, kde nebude moc lidí. Děti většinou chtějí sedět hned vepředu, aby na vše viděli. Vy se zašijte někam dozadu. Lavičky sice moc pohodlné nebývají, ale kdo by se díval na nějaké pohodlí, když si chcete dopřát sexuální zkušenost.

Kostel

Sex v kostele doporučuje mnoho lidí, prý se to nedá s ničím jiným srovnat a je to zážitek, který je nepopsatelný. V kostele nebude souznít vaše duše s Bohem, ale bude vaše duše souznít s vaším partnerem. V kostele je krásné ticho, takže se vaše vzdechy a prožitky budou odrážet a uslyšíte vše jakoby v ozvěně. Samozřejmě vás u toho nesmí nikdo chytit, protože můžete mít pěkné nepříjemnosti a navíc, když vás nachytá samotný farář, nebude se asi dívat dvakrát vstřícně.

Letadlo

Sex v letadle je příjemným zpestřením, můžete tak říci, že jste si dopřáli sex ve vzduchu. Jakmile přestane letadlo stoupat, letušky začnou roznášet jídlo a pití. Vy se tak můžete nenápadně vytratit na toaletu a partnerovi pošeptat, aby přišel za vámi. Toaleta v letadle moc velká není, takže se připravte na možné nepohodlí a malý prostor. O to víc jste si však bližší, a sex se tak stane neopakovatelnou záležitostí, kterou zažijete jen párkrát, když letíte na dovolenou.

Kino a divadlo

Potemnělý prostor, film, hlasitost. To vše v kině naleznete. Kupte si lístek úplně až nahoru, najděte místečko, kde není moc lidí, a oddejte se společným hrátkám. V kině je tma, nikdo vás neuvidí a vy také nevidíte ani je. A mnoho lidí je zabráno do filmu a filmového děje. Vy však na starosti máte něco jiného, než to, jak se hlavní hrdinka filmu nakonec rozhodne.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář