Nejlepší orální sex? Máme tipy, jak na něj!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Orální sex je stále více a více oblíbenější, a to nejen mezi muži, ale také mezi ženami. I když stále existují ženy, kterým se orální sex úplně nezamlouvá. Vadí jim dávat si penis do pusy. Vždy si vzpomenu na Samanthu ze seriálu Sex ve městě, která sex propagovala a brala jej jako běžnou součást svého života. Koneckonců i orální sex si Samantha velmi užívala a její partneři také. Z fleku by Samantha mohla přednášet na kurzech orálního sexu. Ne každá žena však orální sex má ráda a ráda jej svému partnerovi provádí. Některé ženy to automaticky berou jako něco nechutného, hnusného a v životě by penis do pusy nestrčily!

Jenže, co když takové ženy jen jednoduše neví, jak na orální sex. Jak partnerovi dopřát tuto rozkoš. Je mnohem jednodušší říct, mně se to nelíbí, já to dělám nerada, než aby to vůbec vyzkoušely. My pro vás máme tipy, jak se zlepšit v orálním sexu a udělat vše pro partnera tak, abyste jej připravila o rozum. Z rad si určitě něco vezmou i ženy, které nejsou ve světě orálního sexu natolik zběhlé.

Vztah k jeho rozkroku

Když je vám něco nepříjemné a dělat to musíte, děláte to, ale nepřináší vám to žádnou radost. Podobně to funguje i u orálního sexu, musíte jednoduše mít vztah k orálnímu sexu. Připravte se na to, protože i když máte nacvičenou tu nejlepší techniku, je vám k ničemu, když nebudete mít radost z orálního sexu. Partnera klidně můžete požádat o to, aby se oholil, abyste neměli v puse nepříjemné chloupky, poproste jej, aby šel do sprchy. Rozmyslete si, kam sperma vystřelíte, až to bude potřeba. Ne každá žena ráda polyká, a pokud ho nechcete mít v krku, jednoduše si k ruce připravte papírové kapesníčky.

Změňte úhly

Jako v běžném vaginálním sexu je jedna a ta samá poloha docela nudná, u orálního sexu to platí také. Za chvíli se začnete nudit a navíc, komu by se chtělo neustále klečet na kolenou a mít je pořád otlačená? Partnerovi nabídněte pohled mezi vaše stehna, pokud máte odvahu, sáhněte si mezi stehna a vzrušeně vzdychněte, uvidíte, že ho tím velmi rozpálíte a vzrušíte. Můžete jej rovnou zapojit do práce, abyste si něco užila i vy, ne jen on. Poloha 69 je velmi oblíbená.

Hrajte si s ním

Nemusíte se na svého partnera ihned vrhnout a začít s orálním sexem. Napínejte jej, pomaličku ho drážděte, hrajte si s ním. Rty projíždějte po jeho těle, směrem dolů a dolů. Pak se zase vraťte nahoru a znovu jděte dolů. Budete jej napínat a napínat. Ve chvíli, kdy se rozhodnete jeho penis polaskat ústy, bude to jednoduše pro něj hotová slast a to napínání bude rozhodně to pravé.

Špička si taky zaslouží pozornost

Nejcitlivější část mužského penisu je bezesporu špička. To znamená, že si penis musíte strkat až někam hluboko do krku, pokud vám to není příjemné. Partnera spolehlivě uspokojíte i jinak. Strkat si penis hluboko do krku je mnohým ženám nepříjemné, dávicí reflex je nepříjemný a může zkazit váš sexuální zážitek. Navíc, vy budete mít nepříjemný pocit, bude vám špatně, což vás samozřejmě od dalších hrátek odradí.

Kdo maže, ten jede

Kdo maže, ten jede a u sexu to také platí. Lubrikanty jsou důležité pro anální sex, někdy je potřeba také pro vaginální sex. Orální sex je také praktika, která potřebuje občas navlhčení. Předkožka je určená k plynulé jízdě a ne vždy tomu tak musí být. Pak to pro partnera nemusí být vůbec nic příjemného a tuto praktiku si vůbec neužije, naopak, spíše trpí. Proto vytvářejte sliny, sajte, lízejte!

Pozorujte

Naučit se tu nejlepší techniku nemůžete, protože každému muži je příjemné něco jiného. Ženy jsou však velmi důvtipné a chytré. Jednoduše vypozorujte, co se mu líbí, co ho přivádí do varu a co se mu naopak nelíbí. Pak už to jednoduše použijete a toho, co se mu nelíbí, se vyvarujte.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář