Nemáte chuť na sex? 5 zabijáků, díky kterým to ve vaší ložnici vázne!

Nedostatek sexu

Sex je věc, po které touží každý zdravý člověk. Za své choutky se rozhodně netřeba stydět, ba naopak máte-li chuť na sex a toužíte po něm, je to znak toho, že jste nejen zdraví, ale u „normální“. Není člověka, který ne netoužil po skvělém sexu se svou drahou polovičkou! Ovšem existují věci, které milostnému životu brání a spousta lidí se jim zkrátka nevyhne. Na světě jsou totiž problémy, se kterými se během společného soužití chtě nechtě potýká drtivá většina párů a bohužel to má zásadní vliv na jejich sexuální život. A jistě všichni moc dobře víte, k čemu vede nedostatek sexu… Pokud se s podobnou situací potýkáte i vy, pozor na těchto 5 zaručených zabijáků, jež ničí váš chtíč!

 1. Jste spolu moc dlouho…

  Není žádnou novinkou, že dím déle spolu dva lidí jsou, tím méně vzrušivým je jejich sex. Ať chcete nebo ne, čí déle spolu žijete, tím více váš sexuální život trpí. Po čase totiž o tom druhém víte naprosto vše a sami sebe ač nechtěně připravujete o tři největší koření sexu: dobrodružství, nedostupnost a tajemství.

 2. Navzájem si nejste přitažliví…

  I když všechna rčení mluví jinak, věřte, že láska rozhodně není slepá. Ačkoli se všichni statečně dušují, že jim jde především o nitro potažmo duši toho druhého, co si budeme nalhávat – fyzická přitažlivost je pro dlouhodobé udržení vášně klíčová.

 3. Přepadla vás nuda a stereotyp…

  Spousta lidí celý život hledá druhou půlku svého srdce, se kterou se rozhodne strávit zbytek svého života, ale když toho druhého nakonec přeci jen najdou, zjistí, že se po určité době nudí a že je pro ně stereotypní mít vedle sebe pořád jednu a tu samou osobu. Přijde vám to paradoxní? Nám také, ale bohužel takhle už to prostě je!

 4. Stali jste se rodiči…

  Ačkoli děti jsou především radost, co se vašeho sexuálního života týče, mnohdy platí spíše za druhou variantu – starost. Nejde tak ani o únavu z péče o vaše dítka, ale partneři a především ženy, často zkrátka nedokážou přepnout z režimu „maminka“ do režimu „milenka“. Nedokážou se uvolnit, neustále poslouchají, zda děti nebrečí nebo naopak jestli při radovánkách nejsou slyšet.

 5. Zažili jste nevěru…

  Nevěra je vždycky ránou pod pás, rozhodnete-li se ale s tím druhým zůstat, vašemu sexuálnímu životu to výrazně ublíží. Podvedeného pak sžírají pocity nejistoty, vzteku i zloby a má problém se s tím druhým více sblížit, a proto sex odmítá. Ženy to mnohdy dělají mužům za trest, pravděpodobnější je ale fakt, že je sex s někým, kdo jim tolik ublížil, velice bolestným okamžikem.

Fotografie publikována se svolením Marin FreeDigitalPhotos.net

Nikol Bláhová (14 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář