Nemáte chuť na sex? Známe ty správné výmluvy!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Chuť na sex nemusí být vždy, znáte to. V práci je toho moc, děti zlobí, doma je nepořádek a další a další věci. Nemusíte být ani unavení, naštvaní, jednoduše když na sex chuť není, tak není. Navíc ženy nefungují jako muži. Muž může prakticky kdykoliv, ale žena, ta ne. Ta potřebuje „naladit“, a to minimálně dlouhou předehrou. Když ale jeden z partnerů chuť na sex má a druhý ne, je to mnohdy problém. Jak jej vyřešit? Známá výmluva, bolí mě hlava, je pro vašeho partnera něco jako pro býka červený hadr. Dokola se vymlouvat na bolest hlavy či únavu z práce nejde.

Sex nám do těla vyplavuje hormony štěstí a pohody, takže je určitě pro člověka velmi vhodný, jenže se prostě objevují chvíle, kdy na něj chuť opravdu, ale opravdu nemáte. Jenže, co dělat? Co říct? Jak se „správně“ vymluvit, abyste obhájili svou nechuť na sex a zároveň, aby váš partner nebyl naštvaný. Známe ty správné výmluvy, které partnera nejenže nenaštvou, ale také ho potěší.

Jsem, příliš unavená…

To je jedna z nejčastějších výmluv a mužům už asi leze krkem. Není divu. Vy na to však vyzrajte a povyšte tuto nenáviděnou výmluvu na pochvalu a pozvednutí sebevědomí pro partnera. Zkuste mu jednoduše říci, že jste příliš unavená ze včerejšího sexu, kdy vás váš partner naprosto, ale naprosto odrovnal a vy jste zažila skvělou noc plnou vášně. Co si budeme povídat, muži rádi slyší lichotky, zvláště když je to v jejich prospěch a slyšet o sobě, že je velmi výkonný, to je slast. Partnera také poproste o čas na to, abyste načerpala nové síly. Řekněte mu, že je velmi výkonný, nezničitelný, to ho opravdu potěší a nabudí. U některých mužů to může způsobit i to, že se o vás začne starat, donese vám večeři do postele, umyje nádobí, nebo zažene děti do koupelny. To, že jste unavená z práce a z dětí, si nechte raději pro sebe.

Jídlo jako nástroj

Láska prochází žaludkem, to je známá věc. Jestliže vám váš partner už dopředu sdělil, že je natěšený, jak si to večer užijete, doslova jej omračte skvělou a ohromnou večeří. Tříchodové menu, které vašeho partnera natolik zasytí, že usne spokojeně a nacpaně na kanapi, se vám vyplatí. Otázkou je také to, jestli stojí za to vydávat energii přípravou vaření. Uvařit, umýt nádobí a poté jej uklidit, to je práce na pár hodin. Můžete zajít ještě dál a partnerovi zašeptat, že to necháte na zítřek, kdy pro něj máte speciální večeři, kterou si užijete v ložnici, kdy ji budete podávat přímo na vašem těle.

Systém odměn

Na děti systém odměn funguje, to je jasné, ale co na vašeho manžela? Funguje to taky tak? Ano, vyzkoušejte to. Můžete mu slíbit slastnou noc, kdy mu vyplníte jeho nejtajnější přání, když vám partner dopřeje den oddechu nebo den hýčkání. Co během toho dne po partnerovi budete chtít, je na vás. Může jít s dětmi do školy, vyzvednout je z kroužků, jít s nimi do kina, a vy tak budete mít chvíli pro sebe. Pozor na to, co už jednou splníte, nemůžete jen tak odříct.

Máte pro něj překvapení, ze kterého bude paf

Partner na vás naléhá, chce sex, ale vás bolí hlava snad už jen při každém vašem pohybu? Netoužíte po ničem jiném, než si lehnout a co nejdříve usnout? Partner má však chuť si dnes užít? Jednoduše ho navnaďte! Řekněte mu, že jste si objednala krásné a svůdné sexy prádélko, nebo že pro partnera máte překvapení v podobě kostýmu sexy sestřičky, nebo sexy služebné a chcete počkat. Jakmile kostým nebo prádélko přijde, vy si užijete skvělou a vzrušující noc. Když to partnerovi řeknete, naladí jej to a bude se těšit, takže chvíli bez sexu jistojistě vydrží. Partnera můžete nalákat také na nové hračky či skvělé pomůcky.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář