Ochucená celerová šťáva

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Celer je kořenová zelenina a je často velmi opomíjena. Využívá se nejčastěji při vaření polévek, jako je vývar, při přípravě bramborového salátu na Vánoce (a to jej nevyužívají ještě všichni). Jinak je celer dosti opomíjený a zanedbávaný, což je velká škoda. Celer obsahuje mnoho látek, které tělo potřebuje. Například bílkoviny, vitamíny B1, B2, PP a velké množství vitamínu C. Celer podporuje trávení, pomáhá od bolesti, posiluje imunitní systém. Kromě toho však celer má nezastupitelnou funkci při zvýšení chuti na sex. Celer je vlastně takové přírodní afrodiziakum. Například ve Starověkém Egyptě jej tamní lidé používali jako přírodní afrodiziakum, a to mu zůstalo dodnes. Celer zlepšuje prokrvení a aktivitu pohlavních orgánů. Celer obsahuje aminokyselinu asparagin, který má pravděpodobně za následek pomoc s mužskou potencí.

Připravili jsme si pro vás recept na ochucenou celerovou šťávu, která do těla dostane úplné maximum potřebných látek, vitamínů a minerálů a zároveň tako povzbudí mužskou touhu a mužskou chuť na sex. Doporučuje se vypít jedna sklenice ideálně hodinu až dvě před sexuálním výkonem.

K výrobě celerové šťávy potřebujeme:

– 2 kg celeru;
– 1 sklenice jablečné šťávy;
– špetka soli;
– šťáva z jednoho citrónu;
– 1200 ml vody;
– 50 g cukru.

Samotná příprava celerové šťávy:

Celer oloupeme a nastrouháme jej na jemno. Zalijeme vařící vodou, přidáme jablečnou šťávu. Vše důkladně promícháme a dochutíme citronovou šťávou a solí. Vrátíme zpátky na plotnu a přibližně dvacet minut ohříváme při teplotě 75 stupňů. Poté šťávu přecedíme, dochutíme cukrem a přelijeme do připravených láhví, kde šťávu můžeme sterilizovat a můžeme ji uschovat.

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář