Okořeňte si sex!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

I když mu mnozí nepřikládají až tak velkou váhu, sex je ve vztahu také dosti důležitý. Na začátku vztahu je sex skvělý a dobrý, nemůžete se jej nabažit, trvá docela dlouho, objevujete svá těla navzájem a vše je krásné, nové, nepoznané a jedinečné. Užívejte si ten pocit, protože, jak víme, nic netrvá věčně. Časem vám sex zevšední, budete přesně vědět, jak na partnera, co jej spolehlivě vzruší, a tak se váš sex smrskne jen na pár minut, a to mnohdy ještě z povinnosti. Sex by měl být radost a především slast. I když jste unavení, není důvod svůj sexuální život odsunout na kolej stereotypu.

Svůj sexuální život je důležité udržovat a také si jej pořádně okořenit. Neustále vymýšlejte něco nového, překvapujte partnera, zkoušejte nové a nové sexuální polohy, plňte si navzájem svá přání. Jedině tak si spolu s partnerem nezevšedníte, nebudete se u sexu nudit a navíc, na sex se budete těšit, budete zkoumat neustále nové a nové věci. Máme pro vás tipy, kterak si svůj sex okořenit a získat zase nové a vzrušující zážitky.

Sexuální fotografie

Muži obecně rádi sledují porno, prohlížejí si časopisy s touto tématikou. Rádi si představují a právě toto jejich představivosti pomáhá. Necelých 90 % mužů touží po tom, aby vlastnilo fotku, na které souloží se svou partnerkou. Ženy jsou v tomto ohledu zdrženlivější, mnoho z nich nerado experimentuje. Navíc, existuje mnoho a mnoho případů, kdy se ženy nechaly při sexu fotit a po rozchodu s daným partnerem se jejich fotky objevily po celém internetu, kde je umístil právě partner. Takže s takovými fotografiemi opatrně, nikdy nevíte, co se může stát.

Vzájemné holení

Holení může být docela dobrá a vzrušující předehra. Samozřejmě tím nemyslíme, abyste partnerovi oholila vousy na tváři a partner vám oholil zase nohy nebo podpaží. Máme na mysli holení intimních částí vašeho těla. Nemusíte se nijak obávat, muži jsou v tomto ohledu velmi šetrní a citliví. Přeci jen, stačil by jeden neopatrný manévr a na pár týdnů by měli se sexem utrum, což nechtějí. Vzrušuje vás to, že se sebe navzájem dotýkáte a také to, že si své intimní partie můžete navzájem prohlédnout, a to zcela zblízka.

Skupinový sex trošku jinak

Pod pojmem skupinový sex si správně představíte více mužů či více žen, kteří si vzájemně mění své partnery. Ne všichni jsou takové myšlence nakloněni, vidí to jako nevěru, kterou neschvalují. My však máme vylepšení, kdy si skupinového sexu účastníte, ale bez té nevěry. Chcete vědět jak? Svou ložnici polepte plakáty a fotografiemi těch slavných osobností, které se líbí vám a vašemu partnerovi. Dejte si do ložnice fotku nějakého krasavce, který má svaly a uhrančivý pohled, a partnerovi připevněte fotku krásné a obdařené ženy. Při sexu se dívejte na fotografie. Takto kombinujete svou vizuální představivost a sex s partnerem.

Místo manželky „coura“

Samozřejmě ne v pravém slova smyslu. To jen vaše partnerka se změní ze spořádané manželky a matky v nestoudnou a všehoschopnou „couru“, která muži splní jakékoliv přání. Žena se obleče do sexy a vyzývavých hadříků, vysokých podpatků, namaluje se výrazněji a vyzývavěji. Pro lepší představivost si může žena pořídit i paruku, která jí dodá jiný vzhled. Muž občas touží užít si s ženou, která je takto převlečená a nalíčená. Proč mu to tedy nedopřát?

Bufet na vašem těle

Láska prochází žaludkem a proč si nedopřát nový rozměr? Můžete se potřít šlehačkou, roztopenou čokoládou, na své tělo naskládat různé druhy ovoce, ať si partner dá to, na co má chuť. Můžete se také střídat, i vy si dopřejte chutný bufet z partnerova těla. Kombinace sexu a dobrého jídla je nezaměnitelná.

Představivost

Každý si asi představuje, jaký by byl sex s někým jiným. Vyzkoušejte si proto různé hry, které vám budou příjemné. Zahrajte si na doktora a nemravnou sestřičku, na pana domácího a sexy služebnou, na tajného agenta a vězeňkyni. Her je hned několik, je jen na vás, jakou si zvolíte a co si vyberete. Fantazii se meze nekladou.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář