Otázky o sexu, na které se stydíte zeptat!

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Co se sexu týče, často je doprovázen otázkami, na které se spousta lidí ostýchá zeptat a přitom tolik touží po odpovědi. Ačkoli sex patří mezi nejpřirozenější součásti vašeho života, spousta z vás věří nejrůznějším mýtům, pověrám i povídačkám, se kterými se sex pojí. Patříte mezi ně a věříte na hlouposti? Ovšem pozor – ne všechna tvrzení jsou automaticky snůškou lží, protože na některých je přeci jen něco málo pravdy! V dnešním článku vám odhalíme odpovědi na 4 nejčastější otázky, na které chcete znát odpověď, ale je vám trapné se na ně zeptat. Jste připraveni slyšet pravdu?

Otázka č. 1: Můžu při milování dostat infarkt?

Jestli vás zajímá odpověď na tuto otázku, pravděpodobně se až moc díváte na televizi. Pravdou je, že je sex spojován se zdravějším srdcem, neboť se prokázalo, že sex provozovaný alespoň 2x týdně výrazně snižuje riziko infarktu. Tudíž pravděpodobnost, že vás při sexu jako zásah z čistého nebe skolí infarkt je skutečně velmi malá. Pokud jste zdraví – nemáte cukrovku, nekouříte, netrpíte na srdeční vadu – je tato pravděpodobnost 1:1000000. Tak co myslíte?

Otázka č. 2: Sex v ponožkách – opravdu je to taková tragédie?

Ačkoli světem koluje tvrzení, že nic nepůsobí tak antisexy, jako právě sex v natažených ponožkách, i v tomto případě je pravdě úplně někde jinde. Na kvalitu sexu to nemá absolutně žádný vliv, na naopak je dokázáno, že ženy, které si na nohách nechají ponožky – a budou mít nohy v teple – snáze dosáhnout orgasmu. Vyzkoušejte!

Otázka č. 3: Můžu sexem zhubnout?

Tato otázka minimálně jedenkrát za život potrápila snad každou ženu. Čistě teoreticky se sexem opravdu zhubnout dát, ovšem co se praxe týče, už to tak valné není. Budete-li se milovat 30 minut, spálíte něco kolem 85-150 kalorií – samozřejmě záleží na poloze i vynaložené aktivitě – jenže abyste zhubli alespoň půl kila, museli byste spálit minimálně 3500 kalorií. A kdo z vás má tolik času na sex nemluvě o energii?

Otázka č. 4: Ústřice a čokoláda – opravdu jsou to afrodiziaka?

Říká se to, ale nikdo nikdy nedokázal, že by skutečně měly afrodiziakální účinky. Pochutiny jsou to sice lákavé, ovšem co do sexu rozhodně vám vaše chutě nevystřelí na maximum. Což o to – vezmeme-li to z druhé stránky, čokoláda je sexy a zapojíte-li jí do milování, možná, že vás to i vzruší…

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Nikol Bláhová (14 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář