Pánské prádlo, kterému nechybí šmrnc

trenyrkarna_01

Nejen muži nakupují ženám krásné spodní prádlo, ve kterém budou vypadat sexy. Nabídka pánského spodního prádla se dávno netočí pouze kolem kostkovaných trenýrek na gumičku či slipů. Dnešní doba nabízí neomezené možnosti střihů, barev i materiálů. Avšak pravdou zůstává, že mnoho mužů samo nevyráží na nákup spodního prádla. Když se zaměříme na jeden velký fakt, většina mužů si buď trenýrky objednává z pohodlí domova, nebo čekají, že je dostanou od někoho, jako dárek. Právě vánoce jsou velkou příležitostí, jak obohatit tuto část šatníku vašeho partnera o kousky, které se budou líbit i vám. Pokud se však váš partner nevzhlídl v dámském spodním prádle, jako jsme si psali v minulém článku.

Správná velikost a estetika jsou důležité

Mimo velikosti, tvaru a typu spodního prádla zůstává důležitým faktorem i estetika. Nejen ženy musí vypadat svůdně a sexy. Ne každý muž má štíhlou a vypracovanou postavu. Pohled na svalnatého samce, je sice pastva pro oko. Ale pokud náš milý vykazuje známky spokojenosti s naší kuchyní a je majitelem pupíku nebudeme mu pořizovat upnuté pánské boxerky. Proto i celkový střih hraje důležitou roli, která by se neměla podcenit. Je jen málo mužů, kteří si umí vybrat správně padnoucí spodní prádlo. Zatímco my ženy, máme většinou ve zvyku koupit si podprsenku klidně o jedno číslo menší, muži si raději nakupují prádlo až o tři čísla větší. To potom moc lichotivě nevypadá a obzvlášť, když se velké trenky začnou rolovat a proznačí se na horní vrstvě oděvu nevzhlednými faldy.

Jak vybrat prádlo pro muže

10816103_973000979395294_717995192_nPředevším se zaměříme na skutečnost, zda jde o elegána či sportovní typ muže. Muži chodí zásadně v kalhotách, které jsou známy už více než tisíc let. Podstatnou roli hraje to, zda nosí tenké materiály (oblek) nebo klasické kalhoty (rifle a jiný hrubší materiál). Dále sledujeme, zda si potrpí na střihy kalhot, které mohou být upnuté nebo volné.

Dalším aspektem je postava. Někteří muži si mohou dovolit boxerky s nižším pasem, někteří však zásadně NE. Nezapomínáme ani na materiál. Možná, že se vám muži zdají, jako tvrďáci, ale v tomto ohledu, jsou mnohdy horší než princezny. Kousavý, škrábavý a nepohodlný materiál by byla ta nejhorší volba.

Sledujeme nejen styl, ale i věk muže. Boxerky Calvin Klein jsou bezesporu prvotřídním zbožím, ale nic platné pokud našemu miláčkovi táhne na 50, určitě vynecháme vzory, jako jsou srdíčka, lebky, hvězdičky a podobně. Tady by ani sebelepší značka neobstála.

Gábina (77 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Jedna odpověď v “Pánské prádlo, kterému nechybí šmrnc”

  1. Michala napsal:

    Mně se v poslední době líbí a hlavně mi sedí bambusové prádlo, hlavně pak trenýrky. Moc nemusím upnuté boxerky.

    http://www.trenyrkarna.cz/150-panske-boxerky-bambus

Napsat komentář