Plusy a mínusy sexu s kondomem

Fotografie publikována se svolením Vichaya Kiatying-Angsulee / FreeDigitalPhotos.net

Kondom, ano či ne? To je věc, kterou řeší mnoho lidí. Jsou muži, kteří kondom odsuzují, v životě si jej na penis nenatáhnou, nic na světě je k tomu nedonutí, buďto se partnerka podřídí, nebo si může hledat někoho jiného, kdo si to nasadí. Takovýto názor mnozí považují za scestný a ne zrovna inteligentní, ale věřte, že takovíto muži skutečně existují. Samozřejmě existují také ženy, které nesnáší prezervativy a jejich „gumové doteky“. Guma do určité míry zabraňuje citlivosti a připadáte si, jakoby vám tam někdo strkal gumový připínák. Každý na to má svůj vlastní názor a nikomu jej nelze vyvracet. Nicméně kondom nemá jen ty špatné a negativní vlastnosti, má také spoustu dobrých a pozitivních vlastností, které nesčetněkrát pomohou.

Ať už chcete nebo ne, kondomy prostě mají své odpůrce a také své obdivovatele. Jedno jim však upřít nelze, kondom jednoduše a jednoznačně zabraňuje otěhotnění, zabraňuje přenášení pohlavních nemocí, což ve chvíli, kdy si užíváte sexu s novým či neznámým partnerem, je to nejbezpečnější východisko. Proto je dobré mít v kapse pro strýčka Příhodu kondom, protože nikdy nevíte, kdy se bude hodit.

PLUSY POUŽÍVÁNÍ KONDOMŮ:

Ochrání před nechtěným těhotenstvím

Kondom má jednu velkou výhodu, chrání před nechtěným těhotenstvím. Jestliže nechcete otěhotnět, jednoduše si kondom nasaďte a máte téměř stoprocentní jistotu, že neotěhotníte. Samozřejmě kondom nesmí být prošlý, prasklý či jakkoliv jinak poškozený. Před sexem jej proto pro jistotu zkontrolujte, stojí to za to!

Ochrání před pohlavně přenosnými nemocemi

Ve chvíli, kdy máte nového partnera a nevíte přesně, kolik měl sexuálních partnerek, nevíte, jestli má nějakou chorobu nebo nemá, kondom je skvělá ochrana. Pomůže vám nechytit nějakou nemoc, ze které byste se dostávali docela dlouho, dokonce zabrání před šířeným pohlavně přenosných nemocí, které jsou nevyléčitelné. Proto je dobré kondom zkontrolovat!

Oddálí partnerovo vyvrcholení

Jestliže máte partnera, který trpí předčasným nebo rychlým vyvrcholením, je určitě dobré, když si pořídíte kondom. Můžete vyzkoušet například zesílený kondom, který partnerovi zabrání v předčasném vyvrcholení, což znamená, že si oba užijete více sexuálního potěšení. V tuto chvíli je kondom velmi vítaný!

Zkoušíte něco nového

Kondomy jsou dnes rozličné, neexistuje už jen jeden univerzální. Je k dispozici mnoho barev, mnoho vůní, mnoho tvarů. S kondomy se tak nebudete nudit, můžete použít vroubkované kondomy, které vám dopřejí skvělý sexuální zážitek, a v tuto chvíli vám kondom vadit nebude, bude to pro vás velmi příjemné.

Nasazování je možná předehra

Nasazování kondomu není nic, co byste museli dělat z nutnosti. Udělejte si z něj součást sexuálních hrátek, vyzvěte ženu, aby vám kondom nasadila, nepřestávejte se přitom dráždit, líbat, laskat. Uvidíte, že nasazení kondomu vaše vzrušení ještě umocní.

MÍNUSY POUŽÍVÁNÍ KONDOMŮ:

Cítíte gumu, ale ne partnera

Toto je velmi častým argumentem. Ženy si stěžují, že namísto partnerova penisu, cítí jen nepříjemnou gumu a tím pádem je sex nepříliš dobrý. Prožitky z milování mohou být i výrazně nižší, což ženám není moc příjemné.

Alergie na latex

Alergie na latex není běžná, ale ani to nejsou případy, které jsou výjimečné. Podle průzkumů trpí alergií na latex až 6 % lidí, což rozhodně není malé číslo. V tomto případě kondom nepřichází v úvahu, jenže co pak? Co dělat? Řešením jsou kondomy, které jsou bez latexu, vhodné pro alergiky.

Hlídáte, aby nesklouznul

Kondom logicky chrání ve chvíli, kdy je nasazen. Téměř každý druhý muž má problém najít dobrou velikost kondomu. Když je kondom větší, může z penisu sklouznout, což příjemné rozhodně není. Když jsou kondomy zase malé, rolují se, nedrží a to také příjemné není.

Nasazení trvá dlouho

Nasadit kondom je někdy velké umění. Jasně chce to cvik a grif, ale ne všichni muži se umí sžít s kondomem a s jeho nasazováním. Než kondom vybalíte z obalu, než ho správně uchopíte, než jej nasadíte, to všechno trvá nějakou dobu a není divu, že než jej nasadíte, muž erekci mít přestane.

Fotografie publikována se svolením Vichaya Kiatying-Angsulee / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář