Políčeno na zajíčka: Klady vztahu s mladším mužem

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Vztahy a věk je téma, které se vždycky řešilo a pravděpodobně i v budoucnu řešit bude. Jaký je ideální věkový rozdíl? Bude to klapat, když budete ve stejném věku? Když bude partner starší? Když bude partner mladší? A o kolik? Na tohle neexistuje správná odpověď, protože ideální věkový rozdíl neexistuje. Můžete si skvěle rozumět s partnerem, který je stejně starý, nebo který je výrazně starší či naopak výrazně mladší. Jde především o to, abyste si s partnerem rozuměli, aby vám s ním bylo dobře. Jenže, co když se zamilujete do mladšího muže? Vydrží takový vztah? A jaká jsou pozitiva a klady vztahu s mladším mužem?

Cítíte se mladší

Když budete mít vedle sebe mladého partnera, nasajete něco z jeho mládí, z jeho energie a radosti ze života. Budete po jeho boku šťastná, spokojená a to na vás rozhodně zanechá stopy. Začnete také o sebe více dbát, budete přemýšlet, co si na sebe oblečete. Chcete být pro svého partnera stále žádoucí a krásná. Navíc, budete se stále častěji usmívat, nervozitě, stresu a problémům se budete vyhýbat.

Dostanete novou chuť do života

Občas si postesknete, že vás bolí záda, přijdete z práce a nic se vám nechce, toužíte po jednom, lehnout si na gauč a proležet celý den. Když je však ve vaší společnosti nový a výrazně mladší muž, budete neustále něco podnikat. Z mladého partnera doslova nasajete jeho energii a cítíte, jak zaplavuje vaše tělo. Budete dělat věci, které jste dosud nedělala, nacházíte nové a nové věci, které zkoušíte s partnerem. Nehrozí, že byste seděla doma u televize, nebo proležela celý víkend v posteli.

Skvělý a naprosto dokonalý sex

S mladším partnerem se v naprosté většině případů můžete těšit na příval sexuální vášně. Pokud si nenajdete muže, který má jen pár zkušeností, nebo je panicem, je skvělý sex zajištěn. Nejenže mají mladí muži výdrž, ale rádi experimentují a poznávají nové a nové věci. Ženy v pokročilejším věku často přesně vědí, co chtějí, co jim dělá dobře, a umí si o to i říct. Zažijete milování jako nikdy, protože vy ve vašem věku jej umíte ocenit a orgasmus si náležitě vychutnat a mladý muž vám poskytne dostatek možností, jak si tento skvělý pocit užít.

Je sexy a bez závazků

Vztah se stejně starým mužem přináší často závazky z minulosti. Ať už to je ošklivý rozvod, děti, nebo rozpory s bývalou partnerkou o děti, vždycky má muž nějaký ten závazek. A vy ho musíte přijmout a naučit se s ním žít. Mladý muž nemá žádné závazky, neřeší děti, bývalky nebo ošklivý rozvod. A navíc, když se na něj podíváte, je jasné, že je neskutečně sexy, jeho tělo je božské a pevné jako skála, však také chodí (nebo chodíte) běhat a cvičit, a která z nás by se vedle takovéhoto těla nechtěla každé ráno probouzet?

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář