Povzbuďte svůj sexuální apetit díky afrodiziakům

Publikováno se svolením FreeDigitalPhotos.com

Máte před sebou společný večer? Proč toho nevyužít a nestrávit ho příjemně, něžně nebo vášnivě (to už záleží jen na vás)? Co takhle dopřát uspokojení všem svým smyslům a navíc podpořit svůj sexuální apetit? Jak na to? Uvařte si večeři z afrodiziak.

Čeká-li vás společný večer, měli byste ho využít a dokonale si ho užít. Stačí si uvařit dobrou večeři, zapálit svíčky, pustit příjemnou hudbu, dívat se sobě do očí, povídat si a otevřít si láhev chutného vína, a pak jen čekat, až afrodiziaka zaberou a ve vašem těle se zažehne oheň vášně. Zaujala vás ona představa slibného večera? Asi se ptáte, z čeho uvařit či do hrnce přihodit, abyste si mohli připravit kouzelnou manu lásky.

Odpověď je jednoduchá – koření a bylinky, které jsou tak jako tak nepostradatelným pomocníkem, ale zároveň i velmi účinnými afrodiziaky. Koření a bylinky obsahují velké množství esenciálních olejů, které stimulují krevní oběh a probouzejí tak sexuální energii spoutanou uvnitř nás.

Petržel

Zdá se vám petržel jako obyčejná bylinka, která ani není příliš dobrá? Pak vás možná překvapí, že petržel používaly nejen čarodějnice, ale i my bychom ji měli používat na podpoření sexuální touhy. Hodí se k masu, rybě i do salátu.

Pepř

Komediální filmové scény často ukazují z pepře kýchající herce. Ano, po vdechnutí pepře přijde kýchání, ale víte, že kýchání způsobuje erotické potěšení? Dokonce se říkává, že zmírňuje impotenci. Namísto mletého pepře použijte pepř celý a ten si rozdrťte v hmoždíři. Čerstvě rozdrcený pepř bude mít plnou chuť.

Bazalka

Staré kultury se domnívaly, že bazalka ovlivňuje plodnost a vyvolává vášeň. Ve staré Indii jí přisoudili afrodiziakální účinky a opředli ji pověstí, že pokud v domě kvete bazalka, přijde do domu mladá svěží dívka. Výkladu se není čemu divit, neboť listy bazalky připomínají dívčí orgány plodnosti.
Zkuste si na večeři otevřít láhev vína a připravit si caprese, na které použijte čerstvou bazalku. Zaručeně ve vás vyvolá netušený sexuální apetit. U nás doma se bazalce daří celoročně a musím říci, že Indové měli s kvetoucí bazalkou pravdu.

Bobkový list aneb vavřín

Římští hrdinové a samotný Ceasar nosili na svých moudrých hlavách vavřínové věnce představující symbol mužnosti. Vavřín má velmi silné účinky a hořkou chuť, proto jej stačí přidávat po troškách.

Stačí pouhá vůně aneb skořice útočí na vaše smysly…

Jedna legenda vypráví, že královna ze Sáby okouzlila krále Šalamouna svou inteligencí, bohatstvím i vůní, která pocházela ze skořicového oleje, kterým se potřela. Vůni skořice a královně pak Šalamoun nedokázal odolat.
Pořiďte si skořicovou voňavku, olej, vonnou svíčku nebo rozpečte skořicové sušenky, uvidíte, jak váš partner zareaguje.

Publikováno se svolením FreeDigitalPhotos.com

Markéta Vlková (13 Příspěvků)Můžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář