Pravidla pro dobrý sex.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Sex je pro vztah důležitý. Proto je určitě dobré, abyste ve svém vztahu sex nepodceňovali a nesmířili se s tím, že sex není nic moc. Dříve či později vám to vadit začne. Může to dojít až do fáze, že si jeden z partnerů začne hledat kvalitní sex někde jinde. I když mnozí tvrdí, že sex není pro vztah důležitý, není tomu tak. Sex je součástí vztahu a je důležité, aby vám to v něm klapalo, vycházeli jste si vzájemně vstříc, bavilo vás to spolu. Sex, ač se to nezdá, ovlivňuje řadu věcí. Člověk se uvolní, vyventiluje všechno vzrušení, které v něm je.

Kromě jiného, sex velmi pozitivně působí na člověka, zabraňuje stresu, nervozitě, workoholismu a podobně. Nedostatek sexu (do toho řadíme i špatný sex) totiž způsobuje to, že jsme nervózní, raději trávíme čas v práci než doma, jsme ve stresu, nevrlí, podráždění a podobně. Sex obvykle vychází ze spontánnosti, není dobré ho nijak plánovat. Nicméně i v sexu je dobré určitými pravidly se řídit. Je to kvůli tomu, aby byl váš sex dobrý. My ty pravidla známe a podělíme se s vámi o něm.

Sexuální rovnost

Sexuální rovnost znamená, že oba partneři jsou si v sexu rovni. Není to tak, že jeden je ten, kterému se plní všechna přání a ten druhý mu to musí splnit. Plníte si přání a touhy navzájem. Je důležité, abyste v sexu byli aktivní oba, oba se na sexu podíleli. Jeden partner to sám neutáhne.

Nevydírejte sexem

Sex je skvělý, to ano. A mnohdy je právě sex to, co se v těch nesprávných rukou mění ve zbraň. Jste na partnera naštvaná? Odepřete mu sex a je to! Však on si to uvědomí! Chcete něco? Řeknete mu, buďto si pořídím novou kabelku, nebo s tebou nebudu spát! Vydíráním ničeho nedosáhnete, spíše to partnera bude postupně odrazovat.

Neprosit o sex

O sex obvykle prosí muži a ženám to dělá dobře. Mají pocit, že mají v tu chvíli velkou moc. Muž zkrátka tak moc, moc sex chce. A vy jste ta, která mu buď udělí milost, nebo ho odkopne jako psa. Nikdy, opravdu nikdy neproste o sex, není to vůbec sexy, ponižujete se.

Najděte si čas jen pro sebe

V dnešním uspěchaném světě je poměrně těžké najít si na sebe čas. Přitom vztah potřebuje, abyste si na sebe našli čas. Je důležité, aby sex nebyl jen o tom, že se jednou za týden rychle pomilujete a rychle usnete. Sex je pro vás spíše něco jako nutnost. Nejste však kreativní, nápadití. Je to jen šup tam a šup ven.

Otevřenost a nakloněnost novým věcem

Vztahy jsou často o stereotypu, po pár letech už víte, co partnera spolehlivě vzruší. A tak, když spolu spíte, děláte přesně to, aby se co nejrychleji vzrušil a už bylo po všem. Každý má tajné touhy a sny, proto si je s partnerem navzájem sdělte. Vyzkoušejte věci, na kterých se shodnete, nové polohy, pomůcky, netypická místa k sexu. Možností je mnoho, stačí si jen vybrat.

Komunikujte spolu

Komunikace je základ vztahu, ale i základ sexu. Komunikace je důležitá, musíte si spolu říci, co vás na sexu baví, co se vám líbí, co chcete vyzkoušet i co se vám vůbec, ale vůbec nelíbí. Proto spolu mluvte, mnoho si vysvětlíte a najdete společné sny a touhy, které můžete uskutečnit.

Inspirujte se

Inspiraci můžete najít prakticky kdekoliv. Kupte si kamasutru, listujte v ní. Sledujte erotické filmy, kde můžete brát inspiraci na další a další praktiky. Pokud s partnerem máte rádi hry, proč si třeba nepořídit kostým sexy sestřičky a zahrát si na pacienta a sestřičku, nebo doktora a sestřičku?

Učte se z chyb

Ne všechny sexuální praktiky se vám musí nutně líbit. To je jasné, ne všechno se vám líbit musí, popřípadě se nelíbí vašemu partnerovi. Jednoduše se poučte ze svých chyb a to, co se vám nelíbí, už neopakujte.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.netMůžete zanechat odpověď, nebo zpětný odkaz z vašich vlastních stránek.

Napsat komentář